• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:

Общие новости (7)

Понедельник, 20 Февраль 2017 10:07

Конференція міні-EdCamp Юліївка

17 лютого на базі Запорізького педагогічного коледжу відбувся цікавий інноваційний захід (не)конференція Міні-EdCamp Юліївка в рамках програми "ECamp in a Box: афілійована участь". Почесними гостями на заході були Озерова Т., Мельник О., Сокол І., Стромило І., Василенко О., Кисла Н. та інші.
 
В рамках заходу відбулись 8 експертних сесій та 8 вчительських: Підвищення кваліфікації педагога засобами Microsoft Education (І.Стромило); Методологічні основи гуманної педагогіки (С.Крук), Дитяча анімаційна студія в навчальному закладі як засіб розвитку творчих здібностей дітей (Н.Кисла); Німецько-український проект “Молодь дебатує” (І. Свириденко), Робототехніка (І. Сопін), Використання сучасних гаджетів при викладанні іноземної мови (О.Сопіна) та інші.
 
Захід відвідали більше 50 педагогічних працівників Запорізької області. На учасників чекали різні смаколики, приємне спілкування, привітання від Святого Валентина та багато іншого.
 
Завершився міні-EdCamp особливою сесією "Концепція Нової української школи" та "Діти і папери: як досягти балансу в школі".
 
Понедельник, 20 Февраль 2017 10:00

Конкурс «Вчитель року-2017»

З метою стимулювання активної участі вчителів у становленні і розвитку національної системи освіти, популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності у січні-лютому 2017 року був проведений обласний етап конкурсу «Вчитель року-2017» в номінації «Інформатика» .
 
Понедельник, 13 Февраль 2017 20:31

Тренінг учителів запорізьких шкіл

Тренінг учителів запорізьких шкіл «Основи програмування программно-апаратної платформи Arduino»
 
13 лютого 2017 року на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти під керівництвом доцента кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті, к.т.н. Іванова С.А. відбувся перший тренінг «Основи програмування программно-апаратної платформи Arduino». У тренінгу взяли участь учителі фізики та інформатики запорізьких шкіл.
 
Пятница, 10 Февраль 2017 09:46

Вітаємо переможців!

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 01.02.2017 № 0084 "Про підсумки обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2016»"
 
Заплановані заходи  у рамках реалізації Всеукраїнського проекту "Розумники" (Smart Kids) у 2017 році:
 
- Березень-квітень: Всеукраїнський науково-практичний семінар "Початкова школа як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору"
- Травень-червень: Всеукраїнська науково-практична конференція "Використання сучасних ІКТ із застосуванням електронних освітніх ресурсів та інтегрованих планшетів у навчально-виховному процесі початкової школи"
- 12-16.06: Літня школа "Використання ІКТ у початковій школі"
- Серпень-вересень: Круглий стіл "Основні завдання вчителів початкових класів у формуванні Нової української школи"
 
Лист МОН від 30.01.2017 № 1/9-41 Щодо проведення заходів у рамках реалізації Всеукраїнського проекту “Розумники” (Smart kids) у 2017 році
Згідно  плану роботи інституту на 2017 рік планується проведення  ІІ обласного семінару «Хмарні сервіси в освіті» (орієнтовно 18 квітня).
Семінар буде проведено для навчальних закладів, які вже мають досвід використання хмарних сервісів, для демонстрації прикладів їх застосування, обговорення проблем, які виникають та ін.
Для виступу на семінарі запрошуються керівники навчальних закладів, педагогічні працівники, які мають досвід використання хмарних сервісів та бажають представити його.
Інформацію щодо можливої теми виступу, коротку анотацію, особисті дані (ПІБ, навчальний заклад) надсилати до 31.03.2017 на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з темою «ІІ обласний семінар «Хмарні сервіси в освіті».
 
Лист ЗОІППО № 059 від 31.01.2017 Про проведення ІІ обласного семінару «Хмарні сервіси в освіті»
Понедельник, 19 Сентябрь 2016 10:10

Конференція

Запрошуємо взяти участь у V Всеукраїнській інтерактивній науково-практичній конференції «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу».
У ході конференції розглядатимуться проблеми створення, популяризації та практичного використання електронних навчальних засобів та наповнення їх якісним освітнім контентом, планується обговорення його особливостей, якості й доступності для використання, відповідності програмовим вимогам, уніфікованості, інформативності тощо.