• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Сокол Ірина

Прочитано 895 раз

Олімпіада з трудового навчання

Оцените материал
(0 голосов)
22 та 23 лютого 2020 року відбувся III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. 79 учнів 8-11 класів демонстрували свої теоретичні знання з технологій обробки матеріалів та вміння їх застосовувати під час виготовлення виробів з урахуванням власного компетентнісно-технологічного досвіду.
Олімпіада відбувалася у три тури (теоретичний, практичний та творчий). Під час проведення практичного туру учасники виготовляли: хлопці 8-9 класів – рухому іграшку «Гелікоптер»; хлопці 10-11 класів – ергономічний лобзик для ручного випилювання з доступних матеріалів; дівчата 8-9 класів – грілку-утеплювач на заварювальний чайник; дівчата 10-11 класів – дизайнерський виріб господарського призначення «Органайзер - пакетниця». Творчий проєкт, який учасники виконували як домашнє завдання - захищали 23 лютого 2020 року.
Тематика та технологічні рішення поданих на захист проєктів, виявилися дуже цікавими та різноплановими. Як і минулого навчального року, учасники з обслуговуючих видів праці працювали за напрямом «Кулінарія», з технічних видів праці – за напрямом «Сучасні технології обробки матеріалів, художні промисли».
Було представлено такі проєкти: 9 клас технічні види праці – «Настінний годинник з циферблатом та стрілками»; 11 клас технічні види праці – «Дитяча еко - іграшка» для дітей віком до 3 років; 9 клас обслуговуючі види праці – кондитерські вироби «Профітролі» з натуральних інгредієнтів та солодкою начинкою; 11 клас обслуговуючі види праці – «Тістечка нарізні» з натуральних інгредієнтів та солодкою начинкою.
За результатами перебігу змагань було обрано трьох учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, який цього року відбудеться у Сумській області: Кириленко Ілля, учень 11 класу Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 49 Запорізької міської ради, Коваленко Владислав, учень 9 класу Відраднівського закладу загальної освіти Ніколаївської сільскої ради Запорізького району та  Луганцева Валерія, учениця Запорізької гімназії №25 гуманітарного профілю Запорізької міської ради.
 
Вітаємо всіх переможців олімпіади та керівників!!
Поделись новостью
  • Комментарии

  • Еще от автора

  • Еще в категории

Вы не имеете прав для размещения коментариев