• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Сокол Ірина

Сокол Ірина

Лист МОНУ №1/9-26 від 16.01.2019 Щодо проведення у закладах загальної середньої освіти Дня Безпечного Інтернету
Лист МОНУ №1/9-25 від 16.01.2019 Щодо проведення вебінару До Дня безпечного Інтернету
Лист МОНУ №1/9-26 від 16.01.2019 Щодо проведення у закладах загальної середньої освіти Дня Безпечного Інтернету
 
Лист МОНУ №1/9-25 від 16.01.2019 Щодо проведення вебінару До Дня безпечного Інтернету
26 січня 2019 року відбудеться обласний етап змагань з усного рахунку Прангліміне в межах реалізації проекту "Міксіке в Україні".
Місце проведення: Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (кабінет 9) та Мелітопольський навчально-виховний комплекс № 16 Мелітопольської міської ради.
Початок змагань: 10-30
 
Наказ ДОН ЗОДА № 17 від 15.01.2019 Про проведення обласного етапу змагань з усного рахунку Прангліміне 2018/2019 навчального року в рамках реалізації міжнародного освітнього проекту «Міксіке в Україні»
Зміст роботи, тематика заходу Термін Місце проведення Відповідальні
1 Регіональний науково-практичний семінар «Сучасні технологічні рішення як інструменти дослідницької діяльності в умовах реалізації  інтегрованих підходів до вивчення дисциплін природничо-математичної, технологічної та інформатичної галузей» 23-25.01 ЗОІППО Чернікова Л.А.
Швець Ю.О.
Собакар О.О.
2 Фестиваль STEM-освіти 21.04 Запоріжжя Чернікова Л.А.
Швець Ю.О.
Іванов С.А.
3 IV Міжнародна науково-практична конференція «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи» 14-21.05 ЗОІППО Всі співробітники
4 Проведення відкритої лекції до Тижня освіти дорослих 10-14.09 Запоріжжя Швець Ю.О.
Іванов С.А.
Зміст роботи, тематика заходу Термін Брали участь
Освітня виставка Bett-2018 24-25.01 Лондон Сокол І.М.
Зимова сесія «Web-STEM-школа – 2018» Січень Іванов С.А.
Семінар в межах міського проекту «Методичні навчання» для вчителів фізики Січень Іванов С.А.
Науково-практичний семінар «Сучасні технологічні рішення як інструменти дослідницької діяльності в умовах реалізації інтегрованих підходів до вивчення дисциплін природничо-математичної, технологічної та інформатичної галузей» 23-25.01 Собакар О.О.
Чернікова Л.А.
Швець Ю.О.
Іванов С.А.
Міжнародний Форум GEG Ukraine 20.02 Київ Чернікова Л.А.
Сокол І.М.
Іванісова С.І.
Швець Ю.О.
Стадниченко К.В.
Онлайн конференція «Використання ІКТ в освітньому процесі та управлінській діяльності» 23.02 Сокол І.М.
Швець Ю.О.
Міні-EdCamp Мелітополь 27.03 Мелітополь Сокол І.М.
Всеукраїнська науково-практична конференції «Правове регулювання післядипломної освіти України в контексті суспільних змін» 28.03 Київ Чернікова Л.А.
Всеукраїнська науково-практична конференція «Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні: регіональний аспект» 3.04 Сокол І.М.
Чернікова Л.А.
Іванісова С.І.
Всеукраїнський науково-методичний форум «Панорама партнерської взаємодії школи та сім'ї» 11.04 Дніпрорудний Іванов С.А.
Фестиваль STEM-освіти 21.04 Чернікова Л.А.
Швець Ю.О.
Іванов С.А.
Міжнародний колоквіум «Стандарти Нової української школи: компетентністний потенціал. Перенавантаження» 25-27.04 Київ Чернікова Л.А.
Круглий стіл з міжнародною участю «Професійний розвиток педагога в умовах реформування освіти: можливості, виклики, перспективи» 26.04 Львів Сокол І.М.
IV Міжнародна науково-практична конференція «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи 14-21.05 ЗОІПП Всі співробітники
IV Міжнародна наукова-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці» 17-18.05 Черкасин Давидовський М.В.
Сокол І.М.
Всеукраїнський науково-практичний семінар з оффлайн-трансляцією «Застосування хмаро орієнтованого навчального середовища для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу в умовах реформи Нової української школи» 17.05 Сокол І.М.
ІІ Всеукраїнський Форум Асоціації молодих освітян 7-8.06 Запоріжжя Сокол І.М.
Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Особистісно-професійний розвиток учителя в умовах реалізації концепції Нової української школи» 14.06 Мелітополь Чернікова Л.А.
Тиждень освіти дорослих 10-14.09 ЗОІППО Швець Ю.О.
Іванов С.А.
Swift Educator Summit 2018 19-20.10 Берлін Сокол І.М.
ІV Міжнародна науково-практична конференція «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку» 8-9.11 Київ Іванов С.А.
Давидовський М.В.
Термін Співробітник Тематика Форма підвищення кваліфікації Місце навчання
Січень Собакар О.О. КПК вчителів інформатики Курси КПК ЗОІППО
3-4.05 Стадниченко К.В. Веб-технології Тренінг ЗОІППО
30-31.05 Сокол І.М. Веб-технології Тренінг ЗОІППО
Червень Сокол І.М. Word та Excel: інструменти і лайфхаки Тренінг Дистанційно Prometheus
04-08.06 Чернікова Л.А. Цифрове громадянство і безпека Тренінг м.Одеса
Липень Сокол І.М. Основи інформаційної безпеки Тренінг Дистанційно Prometheus
Липень Сокол І.М. Інформаційна безпека у цифровому світі Тренінг Дистанційно BYM online
Липень Сокол І.М. Варифікація в Інтернет Тренінг Дистанційно BYM online
Серпень Сокол І.М. Кібербезпека Тренінг Дистанційно Skills Academy
Серпень Сокол І.М. Intro to Cebersecurity Тренінг Дистанційно Академія Cisco
Серпень Іванов С.А. Використання цифрових лабораторій Vernier на STEM-уроках Тренінг DIXI-Educationм.Київ
27.08 -23.09 Сокол І.М. Предотвращение насилия и кибербуллинга Тренінг Дистанційно EduTech
28.09 Сокол І.М. Сертифікаційний екзамен Classtim Тренінг Pollock Technologies
Листопад Сокол І.М. Серія воркшопів з Packet Tracer, симулятора ІоТ Тренінг Дистанційно Академія Cisco
Листопад Сокол І.М. Мережевий етикет й безпека Тренінг Дистанційно Google
Листопад Стадниченко К.В. Основи веб-розробки Курс Brain Basket Foundation
19.09 Чернікова Л.А. Регіональний день 2.0 Практикум ЗОІППО
23-29.09 28.10 -03.11 Чернікова Л.А. Модельна Рамкова освітня програма «Нова українська школа 2» Курси КПК м.Львів
12-14.12 Чернікова Л.А. Супервізія та наставництво в Новій українській школі Тренінг м.Ірпінь
Увага!
Кафедра інформатики та інформаційних технологій запрошує на тренінги:
- 6-8.02 - Хмарні сервіси в бібліотечній діяльності Місце проведення: буде повідомлено пізніше Тренери: Крижко Л.В., Стадниченко К.В.
 
- 12-14.02 - Основи кібербезпеки Місце проведення: Інженерний інститут ЗНУ, пр. Соборний, 226, ауд 40 Тренер: Полякова Наталія, доцент кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем Інженерного інституту ЗНУ.
 
-18-20.02 - Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі Місце проведення: Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 84 Тренери: Собакар О.О., Іванісова С.І.
 
Термін проведення
Тематика тренінгу
Форма навчання
Куратор
Січень
3-5.01
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради
результати роботи
Очно-дистанційна Стадниченко К.
09.01-11.01
Інструменти впорядкування електронного контенту до уроку
Місце проведення: Запорізька спеціалізована школа-інтернат II-III ст. «Козацький ліцей»
результати роботи
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Півненко Ю.
09-12.01
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Економіко-правничій коледж ЗНУ
результати роботи
Очна Сокол І.
Давидовський М.
22-24.01
Основи Інтернету речей
Місце проведення: Інженерний інститут ЗНУ
результати роботи
Очна Полякова Н.
Лютий
6-8.02
Хмарні сервіси в бібліотечній діяльності
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Крижко Л.
Стадниченко К.
12-14.02
Основи кібербезпеки
Місце проведення: Інженерний інститут ЗНУ
Очна Полякова Н.
18-20.02
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20
Очна Собакар О.
Іванісова С.
Березень
28.02-02.03
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Собакар О.
Іванісова С.
4-6.03
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Інформаційна безпека» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО, кабінет 9/1
Очно-дистанційна Сокол І.
4-6.03
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Собакар О.
Іванісова С.
4-6.03
Цифрова лабораторія на базі програмно-апаратної платформи Arduino на уроках природничих дисциплін в контексті STEM-освіти
Місце проведення: ЗНВК «Запорізька Січ»
Очна Іванов С.
4-6.03
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Комп'ютерна музика та цифрова обробка звуку» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Олійник Ю.
12-14.03
Інтернет-сервіси в роботі вчителя історії та правознавства
Місце проведення: Бердянська гімназія № 3
Очна Сирцова О.
Сокол І.
20-22.03
Супровід освітньої діяльності засобами Google Класу
Місце проведення: буде визначено додатково
Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
25-28.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Орієнтир»
Очна Давидовський М.
Сокол І.
25-29.03
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Очна Собакар О.
26-28.03
Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище початкової школи
Місце проведення: м.Мелітополь
Очна Іванісова С.
25-27.03
Використання конструкторів Lego з робототехніки у навчальному процесі в контексті STEM-освіти
Місце проведення: КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані»
Очна Гезалова М.
25-29.03
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Вільнянський район
Очна Караруш Н.
25-29.03
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Гуляйпільський р-н
Очна Бодня І.
25-29.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Дніпровський р-н
Очна Коротка О.
25-29.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Новомиколаївський р-н
Очна Таран Н.
25-29.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Очна Волконітіна Ю.
25-29.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: ВОМС Розівської РДА
Очна Яновська О.
25-29.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Кам`янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат
Очна Бєльська О.
Квітень
9-11.04
Я - дослідник
Місце проведення: Балабинський НВК «Престиж»
Очна Гущина Н.
10-12.04
Використання хмарних сервісів для навчання в умовах персонального аккаунта
Місце проведення: буде визначено додатково
Очно-дистанційна Чирва О.
Стадниченко К.
22-24.04
Впровадження квест-технології у викладання предмета «Основи здоров’я»
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Півненко Ю.
Сокол І.
22-24.04
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Веб-технології» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Давидовський М.
22-24.04
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: ВО Мелітопольської РДА
Очна Собакар О.
Іванісова С.
Травень
2-4.05
Веб-інструментарій учителя-мовника
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
6-8.05
Використання платформи Moodle у навчальному процесі
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Швець Ю.
6-8.05
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Собакар О.
Іванісова С.
15-17.05
Інструменти впорядкування електронного контенту до уроку
Місце проведення: Бердянський центр професійно-технічної освіти
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Півненко Ю.
15-17.05
Програмне моделювання фізичних явищ та візуалізація рішення фізичних задач
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Іванов С.
20-22.05
Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище початкової школи
Місце проведення: УО Мелітопольської міської ради
Очна Собакар О.
Іванісова С.
22-24.05 Веб-інструментарій учителя-мовника (для учителів зарубіжної літератури, російської мови та літератури), Місце проведення: буде визначено додатково Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
27-29.05
Візуаліізація алгоритмічного мислення у контексті STEM-освіти
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Іванов С.
27-29.05
Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище початкової школи
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Собакар О.
Іванісова С.
27-30.05
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Ліцей № 19 Мелітопольської міської ради
Очна Сокол І.
Давидовський М.
28-30.05
Тренінги спільно з «ІТ школяр»
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Тренери ІТ-школяр
Червень
30.05-01.06
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Комп'ютерна анімація» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Швець Ю.
3-4.06
Сучасні загрози та фейки мережі Інтернет
Місце проведення: Січовий колегіум, кабінет 5
Очна Сокол І.
Давидовський М.
3-5.06
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: відділ освіти молоді та спорту Чернігівської селищної ради
Очно-дистанційна Грицанюк Д.
3-5.06
Використання конструкторів Lego з робототехніки у навчальному процесі в контексті STEM-освіти
Місце проведення: КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані»
Очна Гезалова М.
3-7.06
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Вільнянський район
Очна Караруш Н.
3-7.06
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Очна Бодня І.
3-7.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Високівська ЗШ І-ІІІ ст.
Очна Семикопенко Г.
3-7.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Мирненська ЗШ
Очна Романенко О.
3-7.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Кам`янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат
Очна Бєльська О.
5-7.06
Впровадження квест-технології в освітній процес
Місце проведення: Січовий колегіум, кабінет 5
Очна Сокол І.
Давидовський М.
6-8.06
Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище початкової школи
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Собакар О.
Іванісова С.
10-12.06
Впровадження квест-технології в освітній процес
Місце проведення: ВО Мелітопольської РДА
Очно-дистанційна Сокол І.
310-12.06
Інструменти впорядкування електронного контенту до уроку
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Півненко Ю.
10-12.06
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Циммерман О.
10-12.06
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: ВО Мелітопольської РДА
Очно-дистанційна Грицанюк Д.
10-12.06
Я - дослідник
Місце проведення: НВК «Перспектива»
Очна Гущина Н.
10-14.06
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Очна Бодня І.
10-14.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Гуляйпільський р-н
Очна Бодня І.
10-14.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Очна Волконітіна Ю.
10-14.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Кам`янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат
Очна Бєльська О.
17-19.06
Технології навчання ХХІ століття: особливості застосування в українській школі
Місце проведення:  буде визначено додатково
Очна Сирцова О.
Курінна А.
Сокол І.
17-19.06
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: ВО ВК Бердянської МР
Очна Собакар О.
Іванісова С.
18-19.06
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Веб-технології» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Давидовський М.
20-22.06
Відеосервіси в роботі вчителя-мовника
Місце проведення: ЗОІППО
очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
20-22.06
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Собакар О.
Іванісова С.
24-26.06
Інструменти feedback (зворотнього зв'язку) в освітньому процесі
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
24-26.06
Інтернет-сервіси в роботі вчителя історії та правознавства
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Давидовський М.
Сирцова О.
24-26.06
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Комп'ютерна анімація» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Швець Ю.
Серпень
14-16.08
Використання Інтернету в бібліотечній роботі
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Крижко Л.
Стадниченко К.
19-21.08
Відеосервіси в роботі вчителя-мовника
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Путій Т.
19-21.08
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Графічний дизайн» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: Запорізька гімназія №28
Очно-дистанційна Собакар О.
19-22.08
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Улинець Л.
19-21.08
Відеосервіси в роботі вчителя-мовника
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Путій Т.
26-28.08
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Тривимірне моделювання» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Рабешко В.
27-29.08
Впровадження квест-технології в освітній процес
Місце проведення: ВО Чернігівської селищної ради
Очно-дистанційна Сокол І.
27-29.08
Інструменти feedback (зворотнього зв'язку) в освітньому процесі
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Путій Т.
27-29.08
Інтернет-сервіси в роботі вчителя історії та правознавства
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Давидовський М.
Сирцова О.
27-29.08
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Графічний дизайн» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: Запорізька загальноосвітня школа I-III ступенів № 83
Очно-дистанційна Собакар О.
Вересень
17-19.09
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Бази даних» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ВО ВК Бердянської МР
Очно-дистанційна Швець Ю.
23-25.09
Впровадження квест-технології у викладання предмета «Основи здоров’я»
Місце проведення: ВО Мелітопольської районної державної адміністрації
Очна Півненко Ю.
Сокол І.
25-27.09
Використання Інтернету в бібліотечній роботі
Місце проведення: ВО Мелітопольської РДА
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Крижко Л.
25-27.09
Комп'ютерне моделювання явищ природи на уроках природничих дисциплін в контексті STEM-освіти
Місце проведення: буде визначено додатково
Очно-дистанційна Іванов С.
25-27.09
Програмне моделювання фізичних явищ та візуалізація рішення фізичних задач
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Іванов С.
25-27.09
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: Преславська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Очно-дистанційна Грицанюк Д.
Жовтень
15-17.10
Впровадження квест-технології в освітній процес
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Сокол І.
Давидовський М.
16-18.10
Тренінги спільно з "ІТ школяр"
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Тренери ІТ-школяр
18-19.10
Як визначити фейк серед інтернет-ресурсів (Медіаграмотність вчителя)
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Сирцова О.
Сокол І.
28-30.10
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Бази даних» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Швець Ю.
28-30.10
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: м. Мелітополь
Очно-дистанційна Грицанюк Д.
29-31.10
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Основи електронного документообігу» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ТВО Олександрівського району
Очно-дистанційна Собакар О.
Задорожкіна Я.
28.10-1.11
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: ВОМС Вільнянської РДА
Очна Караруш Н.
Півненко Ю.В.
30.10-1.11
Веб-інструментарій бібліотекаря закладу освіти
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Крижко Л.
Листопад
6-8.11
Супровід освітньої діяльності засобами Google Класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
12-14.11
Використання креативного програмування в предметах художньо-естетичного циклу
Місце проведення: ВО ВК Бердянської МР
Очно-дистанційна Швець Ю.
27-29.11
Розробка електронного освітнього контенту
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Півненко Ю.
 
Відкрита реєстрація на тренінги 2019 року
 
Лист ЗОІППО 03.01.2019 № 005 Про надання роз’яснень щодо організації та проведення КПК та тренінгів у 2019 році
 
Лист ЗОІППО 03.01.2019 № 005 Про надання роз’яснень щодо організації та проведення КПК та тренінгів у 2019 році
 
 
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У 2019 РОЦІ
 
№№
Термін
проведення
Назва освітньої програми
Форма
навчання
Запланована
кількість слухачів
Куратор
1 14-25.01 Учителі інформатики Основний 24 Собакар О.О.
2 25.03-05.04 Учителі інформатики Основний 24 Стадниченко К.В.
3 08-19.04 Учителі інформатики (м.Бердянськ) Основний 25 Сокол І.М.
4 13-17.05 Учителі інформатики ІІ предмет 24 Собакар О.О.
5 3-14.06 Учителі інформатики (м.Мелітополь) Основний 24 Собакар О.О.
6 30.09-04.10 Учителі інформатики ІІ предмет 26 Стадниченко К.В.
7 21.10-01.11 Учителі інформатики Основний 22 Стадниченко К.В.
8 18-22.11 Учителі інформатики ІІ предмет 28 Сокол І.М.
9 9-20.12 Учителі інформатики Основний 19 Сокол І.М.