• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Сокол Ирина

Сокол Ирина

19 травня відбулась колегія Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації  "Про стан виконання Програми розвиту освіти Запорізької області на 2013-2017 роки".
 
Термін проведення Тематика тренінгу Форма навчання Кількість учасників / сертифікатів Тренери
03-05.01 - 01.03-29.05
квітень-червень
травень-червень
Інтерактивні засоби навчання Очно-дистанц. 24/10
68/16
18/6
13/2
Телятник К.В.
01.02-01.04
01.05-01.09
01.09-01.11
Впровадження квест-технології в освітній процес Дистанц. 298/70
58/10
95/26
Сокол І.М.
13.02
24.02
15.03
27.03
10.10
Основи програмування апаратної платформи Arduino Очно 12 / 12
12 / 12
20 / 20
13 / 13
15 / 15
Іванов С.А.
20-22.02 Тренінг відповідальних за інформатизацію області Очно 27 / 27 Телятник К.В.
23-24.02 Тренінг відповідальних за інформатизацію інтернатів Очно 28 / 28 Телятник К.В.
27.02-01.03
11-13.04
11-13.05
Методика викладання інформатики в початковій школі Очно 12 / 12
20 / 20
20 / 16
Іванісова С.І.
Собакар О.О.
01.03-01.05
15.10-15.11
Використання платформи Moodle у навчальному процесі Дистанц 72 / 8
144 / 11
Швець Ю.О.
09-10.03
06-07.04
24-25.04
Хмарні технології в освіті (для підготовки районних тренерів) Очно 18 / 18
20 / 20
13 / 13
Сокол І.М.
20-24.03
24-28.04
20-24.11
04-07.12
18-21.12
Інформаційно - комунікаційне освітнє середовище початкової школи Очно 21 / 18
20 / 20
23 / 21
21 / 20
25 / 22
Іванісова С.І.
20-24.03 Модель навчання “1 комп'ютер - 1 учень” Очно 44 / 44 Телятник К.В.
Сокол І.М.
Черкасова Л.
Скрипка Г.
11.05 Ефективні практики науково-методичного супроводу розвитку освіти в ОТГ Очно 22 / - Присяжнюк Ю.С.
Іванісова С.І.
Курінна А.І.
Чернікова Л.А.
Задорожкіна Я.С.
06-09.06 Мережеві технології Веб 2.0 Очно 18 / 16 Телятник К.В.
18-19.10 «Математичні основи інформатики» для підготовки районних тренерів ЗОІППО 23 /23 Собакар О.О.
28.10 Міні-тренінг «QR-код як атрибут Сучасності» МДПУ 6 / 6 Телятник К.В.
Півненко Ю.В.
18-19.11 Комп'ютерна музика та цифрова обробка звуку ЗОІППО 19 / - Собакар О.О.
16-17.12 Формальна логіка ЗОІППО 17 / - Телятник К.В.
Чернікова Л.А.
19-21.12 Цифрове середовище закладу освіти ЗОІППО 30 / 30 Саражинська Н.В.
23-24.12 Креативне програмування ЗОІППО 21 / - Пасечнік О.
Швець Ю.О.
Мережеві технології Веб 2.0
Всього 560 / 557
Обласний координатор: Сокол І.М.
20-24.02 Пологівський р-н
Комунарський р-н
Очно 20 / 20
12 / 12
Кірілова Т.
Павленко О.
20-24.03 Мелітополь, група 1
Мелітополь, група 2
Очно 20 / 20
21 / 21
Бабіч В.К.
Нештун О.
27-31.03 м.Енергодар, група 1
м.Енергодар, група 2
Мелітопольський, група 1
Мелітопольський, група 2
м.Енергодар, група 3
Заводський
Дніпровський
Гуляйпільський
Запорізький
м.Енергодар, група 4
м.Енергодар, група 5
Очно 11 / 11
10 / 10
21 / 21
20 / 20
10 / 10
21 / 21
24 / 24
21 / 21
20 / 20
20 / 20
10 / 10
Трубіцина А.
Ройко О.
Семикопенко Г.
Романенко О.
Московська М.
Улинець Л.
Коротка О.
Бодня І.
Малюк Н.
Висоцька О.
Мєльков В.
3-8.04 Новомиколаївський р-н Очно 21 / 21 Таран Н.
29.05-02.06 Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Світанок» Очно 20 / 20 Мачула І.В.
02-09.06 Мелітопольський р-н Очно 20 / 20 Романенко О.В.
6-12.06 Комунарський р-н Очно 20 / 20 Карпук О.І.
06-15.06 Олександрівський р-н Очно 12 / 12 Ткаченко Т.В.
07-13.06 Заводський р-н Очно 10 / 10 Улинець Л.М.
06-12.06 Заводський р-н Очно 20 / 20 Башкардіна С.М.
15-19.08 Мелітополь Очно 20 / 19 Бабіч В.К.
7-11.08 Терпенівський інтернат Очно 20 / 20 Волконітіна Ю.В.
25-31.08 Терпенівський інтернат Очно 10 / 10 Волконітіна Ю.В.
31.10-2.11 Вознесенівський р-н Очно 23 / 22 Швець К.А.
30.10-03.11 Комунарський р-н
Мелітопольський р-н
Веселівський
Приазовський р-н
К-Дніпровський
Комиш-Зорянська СР
Очно 10 / 10
20 / 20
10 / 10
26 / 26
20 / 20
17 / 16
Батаєва Н.Романенко О.В.
Клименко Н.
Подлєсна І. С.
Бєльська О.>br />Сердюк С.
Безпечний та відповідальний Інтернет
Всього 64 / 64
Обласний координатор: Сокол І.М.
22.03 Гуляйпільський р-н Очно 20 / 20 Бодня І.В.
27.03 м.Мелітополь Очно 24 / 24 Бабич В.К.
07.06 Гуляйпільський р-н Очно 20 / 20 Бодня І.В.
Основи ІКТ
Всього 149 / 149
Обласний координатор: Чернікова Л.А.
27-31.03 Заводський
Токмацька СЗШІ
Очно 10/10
20 / 20
Башкардіна С. М.
Строєвська Л. М.
03-07.04 м. Бердянськ
Вільнянська СЗШІ
Очно 31 / 31
23 / 23
Бібченко А.О.
Соболь І.А
06-12.06 Олександрівський Очно 15 / 15 Іванова І.Л.
22-30.08 м. Мелітополь Очно 12 / 12 Макушевич А. Ю.
30.10-03.11 Гуляйпільський
Шевченківський
Токмацька СЗШІ
Очно 12 / 12
10 / 10
16 / 16
Сидоренко Л.В.
Форманюк Т.А.
Строєвська Л.М.
Інтел: Навчання для майбутнього, версія 3
Всього 132 / 132
Обласний координатор: Чернікова Л.А.
27.03-
01.04
Заводський Очно 10 / 10 Мачула І.В.
27-31.03 Комунарський Очно 19 / 19 Левченко В.В.
20- 31.03 м. Мелітополь Очно 10 / 10 Новицька І.М.
17–23.08 м. Мелітополь Очно 11 / 11 Новицька І.М.
30.10-
04.11
Дніпровський
Шевченківський
Очно 20 / 20
20 / 20
Коротка О.Б.
Левченко В.В.
березень-
жовтень
м. Мелітополь Очно 20 / 20 Москаленко М.В.
01-07.11 Мелітопольський
Мелітопольський
Очно 10 / 10 Горюнов Д.В.
Рудь Г.І.
Інтерактивні засоби навчання
Всього 249 / 135
Обласний координатор: Телятник К.В.
22-24.03 м. Мелітополь, ЗОШ №24 Очно-
дистанц.
20 / 10 Грицанюк Д.Г.
27-29.03 м. Енергодар Очно-
дистанц.
20 / 16 Кабакова О.В.
30.05-01.06 м. Мелітополь, ЗОШ №14 Очно-
дистанц.
21 / 17 Грицанюк Д.Г.
06-08.06 м. Мелітополь, ЗОШ №15 Очно-
дистанц.
24 / 11 Грицанюк Д.Г.
13-15.06 м. Мелітополь, ЗОШ №1 Очно-
дистанц.
20 / 13 Грицанюк Д.Г.
21-23.08 Мелітопольський район Очно-
дистанц.
18 / 7 Грицанюк Д.Г.
16.08-16.09 Дніпровський Очно-
дистанц.
18 / 14 Циммерман О.В.
Жовтень-
листопад
Запорізька область Очно-
дистанц.
76 / 35 Циммерман О.В.
Грудень Запорізький педагогічний коледж Очно-
дистанц.
12 / 12 Циммерман О.В.
Хмарні сервіси в освіті, 20 годин
Всього 128 / 118
Обласний координатор: Сокол І.М.
Березень Запорізька гімназія № 31 Очно 22 / 22 Хляпова І.
5-7.06 Запорізька гімназія № 31 Очно 20 / 20 Хляпова І.
29-30.05 Розівський р-н Очно 23 / 23 Яновська О.С.
23-24.10 Обласне підпорядкування Очно 10 / 10 Волконітіна Ю.
2-3.11 Токмацький Очно 23 / 23 Слободенюк О.
30.10-1.11 м.Токмак Очно 20 / 20 Слободенюк О.
05-06.12 Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Очно 10 / - Волконітіна Ю.
Хмарні сервіси в освіті, 40 годин
Всього 455 / 406
Обласний координатор: Сокол І.М.
24.04-12.05 Мелітопольський р-н Очно 26 / - Дядьков О.О.
29.05-03.06 Новомиколаївський р-н Очно 12 / 12 Таран Н.М.
12-19.06 Мелітопольський р-н Очно 20 / 20 Семикопенко Г.М.
30.05-07.06 м.Мелітополь Очно 20 / 20 Бабіч В.К.
30.05-06.06 м.Мелітополь Очно 20 / 20 Нештун О. В.
12-16.06 Гуляйпільський р-н Очно 20 / 20 Бодня І.В.
23-27.10 м.Мелітополь
м.Мелітополь
Василівський
Очно 20 / 20
21 / 21
20 /20
Бабіч В.К.
Щербакова Н.
Ромашко О.
25.10-9.11 Пологівський Очно 13 / 12 Хоменко М.
30.10-5.11 Новомиколаївська Очно 11 / 11 Таран Н.
30.10-03.11 Гуляйпільський
Комунарський
Заводський
Запорізький
Дніпровський
Комунарський
Заводський
Дніпровський
Очно 24 / 24
10 / 10
20 / 20
20 / 20
20 / 20
10 / 10
15 / 14
20 / 20
Бодня І.
Чернюк Г.
Улинець Л.
Черкасова Л.
Чирва О.
Чернюк Г.
Солодка С.
Муковоз О.
06.11-04.12 Олександрівський Очно 23 / 23 Ткаченко Т.
08.11-14.11 м.Мелітополь Очно 13 / 13 Щербакова Н.
Листопад м.Токмак Очно 20 / 20 Слободенюк О.
20-24.11 Комунарський Очно 10 / 10 Павленко О.
Листопад-
Грудень
Січовий колегіум Очно 21 / - Нагорнова Т.Ю.
29.11-13.12 Запорізький педагогічний коледж Очно 26 / 26 Черкасова Л.
Вітаємо Запорізьку команду дівчат - Zaporozhye Teens, які виграли основний приз регіонального етапу конкурсу Technovation Challenge в Україні - поїздку на глобальний пітч-івент в Сан-Франциско в серпні 2017 року. Дівчата розробили додаток, який сповіщає про місця з перевищенням вмісту шкідливих речовин у повітрі у певному районі, дані з пунктів замірів автоматично фіксуються та оновлюються.
 
Також вітаємо команду Pani Ukraine, яка за балами посіла перше місце.
 
Technovation ― конкурс з ІТ-підприємництва серед дівчат.
 
16 травня на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся Круглий стіл «Ефективні практики використання освітнього он-лайн середовища «Міксіке»».
 
Учасниками заходу стали 25 шкільних координаторів Міжнародного проекту «Міксіке в Україні» та зацікавлених вчителів.
З вітальним слово  (онлайн) виступила Міла Пільв – керівник проекту.
Крім цього відбулись такі виступи:
 -  Чернікова Л. А., Проект «Міксіке в Україні».
 - Сокол І. М., Інтелектуальні заходи для учнів та вчителів в рамках проекту «Міксіке в Україні».
 - Нікулочкіна О. В., Створення інтерактивних вправ засобами онлайн середовища Мікіске.
 - Калінінська О. А., Перший командний турнір з Прангліміне –  командна першість з усного рахунку.
 - Юхта Матвій, Участь у змаганнях Прангліміне. Погляд учня. Юхта Ольга, Участь у змаганнях Прангліміне. Погляд батьків.
 - Кобзарева Т.Е., Партнерські групи Аукціону ідей 2017.
 - Циммерман О., Бойко Л., Участь у змаганнях з усного рахунку Прангліміне.
 
 
Результати VII обласного конкурсу творчих робіт з математики та інформатики учнів шкіл та студентів коледжів.
 
На математичному факультеті протягом грудня 2016 р. – квітня 2017 р. на базі математичного факультету провели  «VII обласний конкурс творчих робіт з математики та інформатики учнів шкіл та студентів коледжів».
Мета конкурсу – виявлення та підтримки творчої, обдарованої учнівської молоді, розкриття її здібностей, сприяння розвитку інтересу до наукової та дослідницької діяльності.
Під час оцінювання робіт до уваги бралися такі аспекти: актуальність теми, творча спрямованість роботи, глибина опрацювання теми та висвітлених проблем, відповідність роботи обраному профілю,виконання умов оформлення.
 
Після підведення підсумків, відповідно до Положення про конкурс, було прийняте рішення про відзначення Грамотами ЗНУ 33 призерів конкурсу та відзначення Подяками ректора ЗНУ 15 керівників робіт призерів.
 
Списки призерів VII обласного конкурсу творчих робіт з математики та інформатики можна переглянути на сайті ЗНУ
15 травня 2017 року на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся в межах ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи" був проведений Відкритий семінар: «Сучасні цифрові лабораторії для упровадження STEM-освіти».
 
Учасників семінару привітали:
 - Озерова Т.Я. – Директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації
 - Коршунова О.В. – методист відділу STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти
 - Чернікова Л.А. – проректор з навчально-методичної роботи ЗОІППО
 - Швець Ю.О. – завідувач Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті
 
На семінарі було розглянуто поняття «STEM-освіти», результати впровадження STEM-освіти в Запорізькій області та багато інших питань. Крім цього була представлена сучасна цифрова лабораторії від Dixi Education, яку можна використовувати для вивчення хімії, фізики, біології, інформатики.
 
В кінці семінару учасники виступили з пропозицією до Dixi Education, Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізького інституту післядипломної педагогічної освіти створити на базі ЗОІППО тренінговий кабінет з цифровою лабораторією для ознайомлення керівників навчальних закладів та навчанням вчителів.
 
 
29-30 квітня у м. Харків відбулась Третя національна (не)конференція EdCamp Ukraine 2017. Участь взяли більше 700 освітян України та спікерів з різних країн.
На заході була присутня Лілія Гриневич, яка провела відверту бесіду у запитаннях та відповідях "Про філософію і розбудову Нової української школи".
Участь у конференції відбувалась за конкурсним відбором, тож дуже приємно, що багато освітян Запорізької області були присутні на заході: Сокол І., Жук О., Кідалова Н., Савченко Н. Остапенко Л. та багато інших.
В рамках (не)конференції були оголошені нові проекти та конкурси: Молодь дебатує, Global Teacher Prize, дитячий рух "Летючий рюкзачок" та ін.
 
Відеоролик - Нова українська школа. Сотні вчителів зібралися в Харкові на підтримку освітньої реформи
 
Вітаємо Білоус Людмилу Миколаївну, учителя історії Розумівської ЗОШ Долинської сільської ради с.Розумівка Запорізького району Запорізької області, яка увійшла у число переможців ІІІ Всеукраїнського фестивалю з використання ІКТ "Нова українська школа як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору" та яка запрошена на урочисте нагородження 24 квітня до Міністерства освіти і науки України!
ІІI Міжнародна науково-практична конференція «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи»
 
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи», яка відбудеться
15-22 травня 2017 року на базі КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР.
 
Мета конференції: об'єднання зусиль учених та практиків різних регіонів і країн щодо осмислення досвіду та визначення перспектив подальшого розвитку системи неперервної освіти.
 
До участі запрошуються: науковці, викладачі, методисти обласних інститутів післядипломної освіти, працівники районних (міських) методичних кабінетів, керівники навчальних закладів, учителі, працівники психологічної служби системи освіти, інші зацікавлені особи.
 
Детальніше - Інформаційний лист
 З 20 по 24 березня 2017 року на базі НВК "Основа" відбувся тренінг  "Навчання в інклюзивному класі за технологією «1 учень – 1 комп’ютер»" для вчителів початкових класів та асистентів.
Тренінг проводили досвідчені тренери: Скрипка А. (старший викладач, к.п.н. кафедри теорії і методики середньої освіти КОІППО імені Василя Сухомлинського), Черкасова Л. (заступник директора з навчально-виховної роботи Балабінського НВК "Престиж"), Телятник К., Сокол І. (старші викладачі Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті). Технічну підтримку реалізовував Григоренко Олександр.
 
24 березня, для вручення сертифікатів, Запоріжжя відвідала Перша леді - Марина Порошенко.
В цей же день був підписаний меморандум о співробітництві Фонда П.Порошенко та ЗОІППО.
 
Детальніше про тренінг - Тренінг "Навчання в інклюзивному класі за технологією «1 учень – 1 комп’ютер»", березень 2017 р.