• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Сокол Ірина

Сокол Ірина

Наказ МОНУ № 813 від 13.07.2021 Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти
Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти
24-25.06 на базі HUB "Платформа спільних дій" відбулось навчання в межах проєкту "Лідерська освітня програма для вчителів STEAM CAMP".  Учасники опановували модуль 3 "Ефективна комунікація вчителя-лідера", а саме: Фасилітація для освітян, спікер: Ірина Литвин; Сторітелінг в освіті, спікер: Дмитро Маліночка; Асертивна комунікація та управління конфліктом, спікер: Марія Абрамчук;  Ненасильницька комунікація, спікер: Марина Вострова. 
Мета проєкту, як зазначають організатори – покращити якість викладання точних наук у школах, підвищити середній бал ЗНО із математики, фізики та хімії, а також організувати спільноту прогресивних вчителів сучасного формату.
Інститут модернизації змісту освіти презентував модельні навчальні програми для 5-6 класів закладів загальної середньої освіти. 
З 7 по 15 червня 2021 року відбувся дистанційний тренінг "Інформатика в Новій українській школі: перезавантаження" для вчителів, які викладають / будуть викладати інформатику у 3-4 класах. 124 учасники опановували модулі: Вчитель інформатики як провідник змін у початковій освіті; Застосування сучасних засобів навчання на уроках інформатики в початковій школі; Створення безпечного освітнього середовища. Тренінг розроблено відповідно до Типової програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Інформатика в Новій українській школі: перезавантаження» (наказ МОНУ № 567 від 28.04.2020).
Тренери програми: Швець Ю.О., Сокол І.М., Стадниченко К.В., співробітники кафедри інформатичної та технологічної освіти ЗОІППО. 
про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти
(в частині придбання ноутбуків)
Запорізька гімназія № 28 запрошує на роботу вчителя інформатики. 
Звертатись до директора (Бурма Ірина Миколаївна) або до секретаря за телефоном: 233-25-53
Обласний координатор
З питань організації конкурсу в Запорізькій області звертайтеся до обласного координатора - Ткаченко Тетяна Віталіївна - вчителя інформатики Запорізького технічного ліцею. Контактні дані: т. 0977556969; e-mail:   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Нормативна база
Лист ДНУ "ІМЗО" № 22.1/10-882 від 14.04.2021 Про підсумки Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» у 2020–2021 н.р. та організацію конкурсу «Бобер» у 2021–2022 н.р.
 
Страница 1 из 39