• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Сокол Ірина

Сокол Ірина

З 7 по 15 червня 2021 року відбувся дистанційний тренінг "Інформатика в Новій українській школі: перезавантаження" для вчителів, які викладають / будуть викладати інформатику у 3-4 класах. 124 учасники опановували модулі: Вчитель інформатики як провідник змін у початковій освіті; Застосування сучасних засобів навчання на уроках інформатики в початковій школі; Створення безпечного освітнього середовища. Тренінг розроблено відповідно до Типової програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Інформатика в Новій українській школі: перезавантаження» (наказ МОНУ № 567 від 28.04.2020).
Тренери програми: Швець Ю.О., Сокол І.М., Стадниченко К.В., співробітники кафедри інформатичної та технологічної освіти ЗОІППО. 
про використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою СОУГО-19, спричиненою коронавірусом 8АІ18-СоУ-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти
(в частині придбання ноутбуків)
Запорізька гімназія № 28 запрошує на роботу вчителя інформатики. 
Звертатись до директора (Бурма Ірина Миколаївна) або до секретаря за телефоном: 233-25-53
31 травня на базі ЗОІППО відбулось нагородження учасників національного та міжнародного етапів конкурсу усного рахунку Прангліміне міжнародного проєкту "Міксіке в Україні". 18 учасників отримали дипломи та подарунки: Ростислав Шабров, учень Мелітопольського НВК №16; Вадим Маслов, учень Запорізького багатопрофільного ліцею № 62; Денис Білан, учень Мелітопольського НВК №16; Денис Красільщик, учень Запорізької гімназії №28; Борис Тімашев, учень Запорізької гімназії №28; Олександр Носик, учень Запорізького ліцею №34; Анастасія та Анна Лисенко, учениці  Запорізького багатопрофільного ліцею № 62; Софія Турченко, учениця Запорізької СШ-інтернат «Січовий колегіум» ЗОР; Ілона Новицька, учениця Софіївського НВК; Микита Сапронов, учень Запорізької гімназії №28; Ігор Лахтіонов, вчитель Астраханської ЗОШ І-ІІІ ст.; Олександр Жук, вчитель Запорізької СЗОШ-інтернат «Джерело»; Сергій Ковальов, вчитель Бурчацької ЗОШ; Леся Бойко, вчителька Запорізької гімназії №31; Олена Циммерман, вчителька Запорізького багатопрофільного ліцею № 62; Олена Калінінська, вчителька Михайлівська ЗОШ №3; Людмила Макарова, вчителька Софіївського НВК.
Висловлюємо подяку шкільним координаторам, батькам, учасникам, керівникам закладів освіти за багаторічну співпрацю!
Проєкт "Міксіке в Україні" офіційно завершено!
21 травня відбулось офіційне відкриття проєкту "Лідерська освітня програма для вчителів STEAM CAMP". Учасників привітали: Генеральний директор ПАТ "Запоріжсталь" О.Мироненко, голова Запорізької обласної ради О.Жук, заступник міського голови А.Васюк, ректор ЗНУ М.Фролов. Досить цікавим було включення keynote спікера та інтерактивне знайомство учасників. Завершився цей день екскурсіями на заводи Запоріжжя. Проєкт - спільна ініціатива громадських організацій «Запоріжжя. Платформа спільних дій», «Фонд Розвитку Маріуполя», «Криворізька фундація майбутнього» в партнерстві із Запорізькою міською радою та за підтримки Групи Метінвест.
22 та 23 травня понад 100 вчителів, студентів та викладачів розпочали своє навчання за першим модулем проєкту "Лідерство в освіті". Упродовж двох днів були презентовані розділи: "Лідерство в освіті", "Вчитель майбутнього", "Особиста ефективність", "Емоційний інтелект", учасники познайомились з синдромом "устриці" в освіті; матрицею Ейзенхауера; VUCA-світом; технікою "3П"; сенсорною гімнастикою; моделлю Роберта Плутчика та багато іншого. 
У зв’язку з погіршенням санітарно-епідеміологічної ситуації в регіоні адміністрацією Інституту прийнято рішення про зміну форми та терміну проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників Запорізької області, які заплановані на травень-червень 2021 року та провести їх у дистанційному форматі у такі терміни: у травні - з 11.05 по 27.05, у червні - з 31.05 по 16.06, КПК вчителів інформатики (м.Мелітополь) - з 24.05 по 09.06. 
Навчання здійснюватиметься на дистанційній платформі КЗ «ЗОІППО» ЗОР «Освітнє середовище Запорізького регіону» згідно розкладу занять, який буде розміщено на сторінках відповідних електронних курсів. Інформація з доступом до освітнього середовища буде надіслана за 3 дні до початку КПК (07.05.2021, 27.05.2021) на особисті електронні адреси слухачів, які були зазначені у регіональному замовленні на КПК.
Обласний координатор
З питань організації конкурсу в Запорізькій області звертайтеся до обласного координатора - Ткаченко Тетяна Віталіївна - вчителя інформатики Запорізького технічного ліцею. Контактні дані: т. 0977556969; e-mail:   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Нормативна база
Лист ДНУ "ІМЗО" № 22.1/10-882 від 14.04.2021 Про підсумки Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» у 2020–2021 н.р. та організацію конкурсу «Бобер» у 2021–2022 н.р.
 
4 березня відбудеться національний етап змагань з усного рахунку Прангліміне, на який запрошено 176 учасників з різних областей України. Змагання відбудуться у декілька етапів: 13:00-14:00 Чомучки (1-3 класи); 14:00-15:00 Дослідники (4-6 класи); 15:15-16:05 Дівчата та хлопці (7-11 класи); 16:10-17:00 Сеньйори та Сеньйорити.
Інформація щодо проведення змагань в Запорізькій області буде оприлюднена пізніше. Слідкуйте за новинами. Обласні координатори: Чернікова Людмила Антонівна, Сокол Ірина Миколаївна. 
30 січня відбувся обласний етап змагань усного рахунку Прангліміне міжнародного проєкту "Міксіке в Україні". 33 учасники змагались за можливість продовжити участь у Національному етапі, який відбудеться у лютому 2021 року. Інформація про проведення Національного етапу буде оприлюднена пізніше, слідкуйте за новинами!
Вітаємо учасників, які посіли перші місця: Ростислав Шабров, Мелітопольський НВК №16 (номінація "Чомучки); Олександер Носик, Запорізький ліцей №34 (номінація "Дослідники"); Анна Лисенко, Запорізький багатопрофільний ліцей № 62 (номінація "Дівчата 7-11 класи"); Микита Сапронов, Запорізька гімназія №28 (номінація "Хлопці 7-11 класи"); Леся Бойко, Запорізька гімназія № 31 (номінація "Сеньйорити); Ігор Лахтіонов, Астраханська ЗОШ І-ІІІ ст (номінація "Сеньйори"). 
Дякуємо всім керівникам закладів освіти та шкільним координаторам, які допомагали у проведенні змагань!
21 грудня завершився ІІІ етап конкурсу усного рахунку Прангліміне міжнародного проєкту "Міксіке в Україні". В цьому році участь в змаганнях взяли 11220 учасників, зокрема 2453 учасників Запорізького регіону:
Номінація "1-3 класи" - 675 учасників;
Номінація "4-6 класи" - 868 учасників;
Номінація "7-11 класи" - 810 учасників;
Номінація "Сеньйори" - 25 учасників;
Номінація "Сеньйоріти" - 75 учасників.
Обласні змагання відбудуться у січні-лютому. Слідкуйте за новинами. 
 
Дякуємо всім шкільним координаторам та керівникам закладів освіти за популяризацію та проведення змагань, підтримку обдарованої молоді. 
Страница 1 из 39