• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Сокол Ірина

Сокол Ірина

1 жовтня в ДК Металургів відбувся Перший зелений фестиваль робототехніки – Green RoboFest.
В межах заходу відбулась виставка проектів учнів навчальних закладів; були проведені майстер-класи, вікторини, конкурси; в кінці заходу були розіграні подарунки серед учасників, які реєструвались на сайті фестивалю.
 
Крім цього відбулись змагання роботів за номінаціями: Робо-рейсінг, Робо-сумо (автономні та керовані), Робокегельрінг. Вітаємо команди, які стали переможцями: Запорізька школа-інтернат "Січовий колегіум" (керівник: Сопін Ігор), Запорізький обласний центр науково-технічної творчості “Грані” (керівник: Гезалова Марина), Матвіївський ЗНВК "Всесвіт" (керівники: Тетяна Рабешко й Вадим Рабешко).
До складу членів журі увійшли: співробітники кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Швець Ю.О. та Іванов С.А.; вчитель інформатики Запорізької школи-інтернату "Січовий колегіум" Сопін І.М.; представники ЗНТУ; директорка Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Ю.В.
 
Учасниками заходу стали сотні Запоріжці, а також співробітники ЗОІППО: Чернікова Л.А., Сокол І.М., Приходько В.М., Лукачевич А.Ф. та ін.
 
Термін Співробітник Тематика Форма підвищення Місце навчання
13-17.03 Сокол І.М. Фінська система освіти стажування Фінляндія
23.01-23.03 Телятник К.В. Сервіси Google в професійній діяльності вчителя тренінг дистанційно
березень Іванісова С.І. Хмарні сервіси в проектній діяльності Всеукраїнський інтернет- марафон дистанційно
березень Іванісова С.І. Мотивація навчання через мультимедійні ігрові вправи Всеукраїнський інтернет- марафон дистанційно
березень Іванісова С.І. Презентація можливостей програми eTwinning Plus для українських вчителів Всеукраїнський інтернет- марафон дистанційно
квітень Іванісова С.І. Проектна діяльність для розвитку навичок 21 століття Всеукраїнський інтернет- марафон дистанційно
квітень Іванісова С.І. Global Gonnecting to the activities that help make the world a better plase (Глобальна мета освіти – під’єднання учіння до діяльності, яка допоможе зробити світ кращім ) Всеукраїнський інтернет- марафон дистанційно
15.05-15.07 Сокол І.М. Сервіси Google в професійній діяльності вчителя тренінг дистанційно
27.05-26.06 Сокол І.М. Нові тренди в навчанні. Цифрові інструменти для формування освітнього простору уроку тренінг дистанційно
13.06 Сокол І.М. Тренінг з написання грантових заявок на конкурси ЄС тренінг м.Запоріжжя
14-18.08 Телятник К.В. Цифрове перетворення освіти тренінг м.Запоріжжя
26.08 Сокол І.М. Методика розвитку критичного мислення учнів тренінг м.Запоріжжя
23.09 Сокол І.М. Школа з Minecraft для освіти тренінг м.Київ
07-14.10 Чернікова Л.А. Навчальний візит до Польщі «Управління освітою на місцевому рівні» стажування Польща
11.10 Чернікова Л.А. Підприємницька і цифрова ключова компетентність тренінг м. Ірпінь
28-29.10 Чернікова Л.А. Мистецтво навчати дорослих: таємниці та розгадки тренінг м. Мелітополь
28.10 Телятник К.В. Правила і секрети успішної самопрезентації тренінг м. Мелітополь
16-17.11 Чернікова Л.А. Математичні основи інформатики тренінг ЗОІППО
13-17.11 Сокол І.М. Digital citizenship and safety course тренінг дистанційно
25.10-01.12 Телятник К.В. Маршрут в будущее тренінг дистанційно
 
Термін Співробітник Тематика Форма підвищення Місце навчання
16.03 Співробітники кафедри Критичне оцінювання медіа ресурсів засобами ІКТ Тренінг ЗОІППО
Упродовж року Сокол І.М.
Чернікова Л.А.
Задорожкіна Я.С.
Телятник К.В.
Собакар О.О.
Англійська мова Заняття ЗОІППО
19.10 Іванов С.А. Перші кроки впровадження STEM-освіти в навчально-виховному процесі Тренінг Київський навчально-виховний комплекс «ОРТ»
Січень Іванісова С.І. Дистанційний курс «Ефективний урок». Тренінг Дистанційно
28 -30.11 Сокол І.М.
Чернікова Л.А.
Собакар О.О.
Іванісова С.І.
Цифрові інструменти та можливості (GEG Ukraine) Тренінг ЗОІППО
Січень Іванов С.А. Досвід використання методів розвитку інженерного мислення на базі  віртуальних технологій SolidWorks Стажування Національний гірнічний університет, м.Дніпро
 
Підготовлено комплект Інтерактивних вправ для вивчення англійської мови. Автор: Кярт Пільв. Вправи можна використовувати в якості домашнього завдання. Вправи знаходяться в розділі "Мови / Англійська мова" та відкриті для всіх. Вправи діляться на три рівні складності:
 
Наказ ДОН ЗОДА № 0864 від 29.11.2016 Про підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів освіти Запорізької області у 2017 році на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР
 
 
План курсів КПК вчителів інформатики на 2017 рік
Початок курсів Завершення курсів Назва Кількість тижнів
20.03.17 07.04.17 Інтегровані курси підвищення кваліфікації вчителів інформатики та математики, фізики 3-х інтег
10.04.17 21.04.17 Курси підвищення кваліфікації вчителів інформатики зі спецкурсами "Методика навчання інформатики в початковій школі", "Базовий курс" 2-х тиж
06.06.17 16.06.17 Курси підвищення кваліфікації для вчителів інформатики (базовий курс) 2-х тиж
04.09.17 22.09.17 Курси підвищення кваліфікації вчителів інформатики зі спецкурсами "Розробка проектів в середовищі програмування Скретч", "Основи алгоритмізації та програмування" 3-х
06.11.17 24.11.17 Курси підвищення кваліфікації для вчителів інформатики"Хмарні технології в освітній діяльності" (для тих, хто має базові навички з ІКТ) 3-х з ІКТ
04.12.17 22.12.17 Курси підвищення кваліфікації для вчителів інформатики зі спецкурсами "Використання вільнорозповсюдженого програмного забезпечення при викладанні курсу інформатики", "Створення дистанційних курсів в Moodle" 3-х
20 – 21 червня 2017 року  буде проведено І Міжнародний освітній інтернет-марафон за темою: «Досвід освіти 21-го сторіччя. Європейський контекст».
 
Організатори: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», МОН України спільно з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, MITTETULUNDUSÜHINGU GLOBAL CIVIL INITIATIVE VERTICAL (Естонія, м. Таллін), Громадська організація “GLOBAL EDUCATIONAL DISCOVERY”.
 
Запрошуємо до участі.
 
19 травня відбулась колегія Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації  "Про стан виконання Програми розвиту освіти Запорізької області на 2013-2017 роки".
 
Термін проведення Тематика тренінгу Форма навчання Кількість учасників / сертифікатів Тренери
03-05.01 - 01.03-29.05
квітень-червень
травень-червень
Інтерактивні засоби навчання Очно-дистанц. 24/10
68/16
18/6
13/2
Телятник К.В.
01.02-01.04
01.05-01.09
01.09-01.11
Впровадження квест-технології в освітній процес Дистанц. 298/70
58/10
95/26
Сокол І.М.
13.02
24.02
15.03
27.03
10.10
Основи програмування апаратної платформи Arduino Очно 12 / 12
12 / 12
20 / 20
13 / 13
15 / 15
Іванов С.А.
20-22.02 Тренінг відповідальних за інформатизацію області Очно 27 / 27 Телятник К.В.
23-24.02 Тренінг відповідальних за інформатизацію інтернатів Очно 28 / 28 Телятник К.В.
27.02-01.03
11-13.04
11-13.05
Методика викладання інформатики в початковій школі Очно 12 / 12
20 / 20
20 / 16
Іванісова С.І.
Собакар О.О.
01.03-01.05
15.10-15.11
Використання платформи Moodle у навчальному процесі Дистанц 72 / 8
144 / 11
Швець Ю.О.
09-10.03
06-07.04
24-25.04
Хмарні технології в освіті (для підготовки районних тренерів) Очно 18 / 18
20 / 20
13 / 13
Сокол І.М.
20-24.03
24-28.04
20-24.11
04-07.12
18-21.12
Інформаційно - комунікаційне освітнє середовище початкової школи Очно 21 / 18
20 / 20
23 / 21
21 / 20
25 / 22
Іванісова С.І.
20-24.03 Модель навчання “1 комп'ютер - 1 учень” Очно 44 / 44 Телятник К.В.
Сокол І.М.
Черкасова Л.
Скрипка Г.
11.05 Ефективні практики науково-методичного супроводу розвитку освіти в ОТГ Очно 22 / - Присяжнюк Ю.С.
Іванісова С.І.
Курінна А.І.
Чернікова Л.А.
Задорожкіна Я.С.
06-09.06 Мережеві технології Веб 2.0 Очно 18 / 16 Телятник К.В.
18-19.10 «Математичні основи інформатики» для підготовки районних тренерів ЗОІППО 23 / 23 Собакар О.О.
28.10 Міні-тренінг «QR-код як атрибут сучасності» МДПУ 6 / 6 Телятник К.В.
Півненко Ю.В.
18-19.11 Комп'ютерна музика та цифрова обробка звуку ЗОІППО 19 / - Собакар О.О.
16-17.12 Формальна логіка ЗОІППО 17 / - Телятник К.В.
Чернікова Л.А.
19-21.12 Цифрове середовище закладу освіти ЗОІППО 30 / 30 Саражинська Н.В.
23-24.12 Креативне програмування ЗОІППО 21 / - Пасечнік О.
Швець Ю.О.
 
Мережеві технології Веб 2.0
Всього 560 / 557
Обласний координатор: Сокол І.М.
20-24.02 Пологівський р-н
Комунарський р-н
Очно 20 / 20
12 / 12
Кірілова Т.
Павленко О.
20-24.03 Мелітополь, група 1
Мелітополь, група 2
Очно 20 / 20
21 / 21
Бабіч В.К.
Нештун О.
27-31.03 м.Енергодар, група 1
м.Енергодар, група 2
Мелітопольський, група 1
Мелітопольський, група 2
м.Енергодар, група 3
Заводський
Дніпровський
Гуляйпільський
Запорізький
м.Енергодар, група 4
м.Енергодар, група 5
Очно 11 / 11
10 / 10
21 / 21
20 / 20
10 / 10
21 / 21
24 / 24
21 / 21
20 / 20
20 / 20
10 / 10
Трубіцина А.
Ройко О.
Семикопенко Г.
Романенко О.
Московська М.
Улинець Л.
Коротка О.
Бодня І.
Малюк Н.
Висоцька О.
Мєльков В.
3-8.04 Новомиколаївський р-н Очно 21 / 21 Таран Н.
29.05-02.06 Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Світанок» Очно 20 / 20 Мачула І.В.
02-09.06 Мелітопольський р-н Очно 20 / 20 Романенко О.В.
6-12.06 Комунарський р-н Очно 20 / 20 Карпук О.І.
06-15.06 Олександрівський р-н Очно 12 / 12 Ткаченко Т.В.
07-13.06 Заводський р-н Очно 10 / 10 Улинець Л.М.
06-12.06 Заводський р-н Очно 20 / 20 Башкардіна С.М.
15-19.08 Мелітополь Очно 20 / 19 Бабіч В.К.
7-11.08 Терпенівський інтернат Очно 20 / 20 Волконітіна Ю.В.
25-31.08 Терпенівський інтернат Очно 10 / 10 Волконітіна Ю.В.
31.10-2.11 Вознесенівський р-н Очно 23 / 22 Швець К.А.
30.10-03.11 Комунарський р-н
Мелітопольський р-н
Веселівський
Приазовський р-н
К-Дніпровський
Комиш-Зорянська СР
Очно 10 / 10
20 / 20
10 / 10
26 / 26
20 / 20
17 / 16
Батаєва Н.
Романенко О.В.
Клименко Н.
Подлєсна І. С.
Бєльська О. Сердюк С.
Безпечний та відповідальний Інтернет
Всього 64 / 64
Обласний координатор: Сокол І.М.
22.03 Гуляйпільський р-н Очно 20 / 20 Бодня І.В.
27.03 м.Мелітополь Очно 24 / 24 Бабич В.К.
07.06 Гуляйпільський р-н Очно 20 / 20 Бодня І.В.
Основи ІКТ
Всього 149 / 149
Обласний координатор: Чернікова Л.А.
27-31.03 Заводський
Токмацька СЗШІ
Очно 10/10
20 / 20
Башкардіна С. М.
Строєвська Л. М.
03-07.04 м. Бердянськ
Вільнянська СЗШІ
Очно 31 / 31
23 / 23
Бібченко А.О.
Соболь І.А
06-12.06 Олександрівський Очно 15 / 15 Іванова І.Л.
22-30.08 м. Мелітополь Очно 12 / 12 Макушевич А. Ю.
30.10-03.11 Гуляйпільський
Шевченківський
Токмацька СЗШІ
Очно 12 / 12
10 / 10
16 / 16
Сидоренко Л.В.
Форманюк Т.А.
Строєвська Л.М.
Інтел: Навчання для майбутнього, версія 3
Всього 132 / 132
Обласний координатор: Чернікова Л.А.
27.03-01.04 Заводський Очно 10 / 10 Мачула І.В.
27-31.03 Комунарський Очно 19 / 19 Левченко В.В.
20- 31.03 м. Мелітополь Очно 10 / 10 Новицька І.М.
17–23.08 м. Мелітополь Очно 11 / 11 Новицька І.М.
30.10-04.11 Дніпровський
Шевченківський
Очно 20 / 20
20 / 20
Коротка О.Б.
Левченко В.В.
березень-жовтень м. Мелітополь Очно 20 / 20 Москаленко М.В.
01-07.11 Мелітопольський
Мелітопольський
Очно 10 / 10 Горюнов Д.В.
Рудь Г.І.
Інтерактивні засоби навчання
Всього 249 / 135
Обласний координатор: Телятник К.В.
22-24.03 м. Мелітополь, ЗОШ №24 Очно-дистанц. 20 / 10 Грицанюк Д.Г.
27-29.03 м. Енергодар Очно-дистанц. 20 / 16 Кабакова О.В.
30.05-01.06 м. Мелітополь, ЗОШ №14 Очно-дистанц. 21 / 17 Грицанюк Д.Г.
06-08.06 м. Мелітополь, ЗОШ №15 Очно-дистанц. 24 / 11 Грицанюк Д.Г.
13-15.06 м. Мелітополь, ЗОШ №1 Очно-дистанц. 20 / 13 Грицанюк Д.Г.
21-23.08 Мелітопольський район Очно-дистанц. 18 / 7 Грицанюк Д.Г.
16.08-16.09 Дніпровський Очно-дистанц. 18 / 14 Циммерман О.В.
Жовтень-листопад Запорізька область Очно-дистанц. 76 / 35 Циммерман О.В.
Грудень Запорізький педагогічний коледж Очно-дистанц. 12 / 12 Циммерман О.В.
Хмарні сервіси в освіті, 20 годин
Всього 128 / 118
Обласний координатор: Сокол І.М.
Березень Запорізька гімназія № 31 Очно 22 / 22 Хляпова І.
5-7.06 Запорізька гімназія № 31 Очно 20 / 20 Хляпова І.
29-30.05 Розівський р-н Очно 23 / 23 Яновська О.С.
23-24.10 Обласне підпорядкування Очно 10 / 10 Волконітіна Ю.
2-3.11 Токмацький Очно 23 / 23 Слободенюк О.
30.10-1.11 м.Токмак Очно 20 / 20 Слободенюк О.
05-06.12 Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Очно 10 / - Волконітіна Ю.
Хмарні сервіси в освіті, 40 годин
Всього 455 / 406
Обласний координатор: Сокол І.М.
24.04-12.05 Мелітопольський р-н Очно 26 / - Дядьков О.О.
29.05-03.06 Новомиколаївський р-н Очно 12 / 12 Таран Н.М.
12-19.06 Мелітопольський р-н Очно 20 / 20 Семикопенко Г.
30.05-07.06 м.Мелітополь Очно 20 / 20 Бабіч В.К.
30.05-06.06 м.Мелітополь Очно 20 / 20 Нештун О. В.
12-16.06 Гуляйпільський р-н Очно 20 / 20 Бодня І.В.
23-27.10 м.Мелітополь
м.Мелітополь
Василівський
Очно 20 / 20
21 / 21
20 /20
Бабіч В.К.
Щербакова Н.
Ромашко О.
25.10-9.11 Пологівський Очно 13 / 12 Хоменко М.
30.10-5.11 Новомиколаївська Очно 11 / 11 Таран Н.
30.10-03.11 Гуляйпільський
Комунарський
Заводський
Запорізький
Дніпровський
Комунарський
Заводський
Дніпровський
Очно 24 / 24
10 / 10
20 / 20
20 / 20
20 / 20
10 / 10
15 / 14
20 / 20
Бодня І.
Чернюк Г.
Улинець Л.
Черкасова Л.
Чирва О.
Чернюк Г.
Солодка С.
Муковоз О.
06.11-04.12 Олександрівський Очно 23 / 23 Ткаченко Т.
08.11-14.11 м.Мелітополь Очно 13 / 13 Щербакова Н.
Листопад м.Токмак Очно 20 / 20 Слободенюк О.
20-24.11 Комунарський Очно 10 / 10 Павленко О.
Листопад-Грудень Січовий колегіум Очно 21 / - Нагорнова Т.Ю.
29.11-13.12 Запорізький педагогічний коледж Очно 26 / 26 Черкасова Л.
 
Вітаємо Запорізьку команду дівчат - Zaporozhye Teens, які виграли основний приз регіонального етапу конкурсу Technovation Challenge в Україні - поїздку на глобальний пітч-івент в Сан-Франциско в серпні 2017 року. Дівчата розробили додаток, який сповіщає про місця з перевищенням вмісту шкідливих речовин у повітрі у певному районі, дані з пунктів замірів автоматично фіксуються та оновлюються.
 
Також вітаємо команду Pani Ukraine, яка за балами посіла перше місце.
 
Technovation ― конкурс з ІТ-підприємництва серед дівчат.