• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Черникова Людмила

Прочитано 3423 раз

V Міжнародний форум «Нові горизонти ІКТ в освіті»

Создан: Четверг, 12 Декабрь 2013 15:03 Последнее изменение Четверг, 02 Январь 2014 20:08
Оцените материал
(0 голосов)
10-11 грудня 2013 року в м. Києві відбувся V Міжнародний форум «Нові горизонти ІКТ в освіті», який проводився корпорацією Intel до 10-річчя програми «Навчання для майбутнього» в Україні.
Запорізьку область на форумі представляла чисельна делегація: Хіврич В.В. – заступник начальника обласного управління освіти і науки, Черніков_Л.А. – завідувач кафедри ІІТО ЗОІППО, Васильченко_С.В. та Сокол_І.М. - старші викладачі кафедри ІІТО ЗОІППО, Гуменна_О.В та Дюжаєва_Т.М. – відповідальні за інформатизацію м. Запоріжжя та м. Мелітополm, Солдатенко_С.О. – методист центру профтехосвіти, фасилітатори програми «Шлях до успіху» Мезенцева І.М. (Вільнянський р-н), Кузнецова С.А. та Шиян Н.І. (Василівський р-н), Ткаченко Т.В.  та Карпова Л.Б. (Жовтневий р-н), Ковальов С.О. (Михайлівський р-н), Ковальська О.В. (м.Мелітополь), Пєтухова А. (Якимівський р-н), тренер програми «Шлях до успіху» Богослав І.І. (м.Мелітополь)
 
Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти нагороджено Дипломом за багаторічне плідне партнерство у сфері впровадження інформаційно-комунікаційних та новітніх освітніх технологій в рамках міжнародних ініціатив Intelв Україні
Учасники Форуму отримали багато ідей для подальшої роботи.
З роботою Форуму, матеріалами, презентаціями можна ознайомитися на сайті
 
Доклад на Сесії #4 Pedagogical Approaches in XXI century Інноваційні педагогічні технології в программі Intel "Шлях до успіху" (фасилітація, мережеві спільноти, формування і оцінювання навичок XXI сторіччя) Васильченко С.В.
 
  • Коментарии

  • Еще от автора

  • похожие материалы

  • еще в этой категории

HEADER 

+1 #2 Попович Ігор 14.12.2013 22:05
Приєднуюсь до привітань! Викладачі інституту найкращі!
+1 #1 Кобзарева Татьяна 14.12.2013 12:13
Вітаю, колегі! Дуже за вас рада:)

Вы не имеете прав для размещения коментариев