• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Super User

Прочитано 2916 раз

Заходи за програмою "Партнерство в навчанні" у 2013 році

Создан: Четверг, 25 Апрель 2013 10:57 Последнее изменение Четверг, 10 Октябрь 2013 13:34
Оцените материал
(0 голосов)
Про початок Десятого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель — новатор»

На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель — новатор».
Заявки приймаються до 31.12.2013 року.
Мета конкурсу — підтримати освітян в опануванні сучасними педагогічними й інформаційно-комунікаційними технологіями та сприяти розробці і впровадженню мультимедійних програмних засобів навчання.
Учасниками конкурсу можуть бути педагогічні працівники закладів освіти будь-якої форми власності. Для участі необхідно до 31.12.2013 року:
­       1. Зареєструватись на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» http://www.pil-network.com , заповнити профіль учасника, завантажити конкурсну роботу та приєднатися в освітній мережі до обговорення «Десятого всеукраїнського конкурсу «Вчитель — новатор» http://www.pil-network.com/Discussion/be101373-5865-46e3-bd3d-d5e41ae583a4 .
­       2. Пройти он-лайн реєстрацію учасника конкурсу за адресою https://profile.microsoft.com/RegSysProfileCenter/wizard.aspx?wizid=a6e2a368-1ee4-4bd2-ad66-d22f3f163575&lcid=1058
      Ознайомитися з Положенням про конкурс, умовами та зразками конкурсних робіт ви можете на сторінці обговорення конкурсу в освітній мережі «Партнерство в навчанні» http://www.pil-network.com.
За додатковими відомостями звертайтеся до Всеукраїнського координатора конкурсу Артура Кочаряна, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , та регіонального координатора Чернікової Л.А. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Запрошуємо до участі в конкурсі!

Освітня програма Microsoft «Вчитель – експерт»
Розпочато нову освітню програму Microsoft «Вчитель – експерт» - унікальна однорічна програма, створена з метою визнання на всесвітньому рівні педагогів, які покращують навчання та успішність учнів за допомогою ефективного використання ІТ. Подача заявок до 31 липня 2013 року.
 
IV Всеукраїнський Форум Microsoft «Вчитель – новатор»
04 квітня в офісі компанії «Майкрософт Україна» відбувся IV Всеукраїнський Форум Microsoft «Вчитель – новатор». Учасники дізнались про сучасні тенденції інформатизації освіти, засоби формування в учнів навичок 21 століття, переваги хмарних технологій та ін.
 
Про освітню мережу Microsoft «Партнерство в навчанні»
Найактивніший учасник на освітній мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» - Світлана Литвинова, директора методичного центру інформаційних технологій в освіті управління освіти Оболонського району м. Києва. Ознайомитися з інноваційними матеріалами п. Світлани можна за посиланням.
 
Вебінари Віртуально¬го університету освітньої програми Microsoft "Партнерство в навчанні"
Візьміть участь у серії вебінарів Віртуально¬го університету освітньої програми Microsoft "Партнерство в навчанні".
 
Підсумки  Дев`ятого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель–новатор»
Вітаємо вчителів Запорізької області, переможців та лауреатів Дев`ятого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель–новатор»!
Компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України завершила щорічний конкурс «Вчитель–новатор», мета якого – опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.
Лист ТОВ "Майкрософт Україна" щодо результатів Дев’ятого всеукраїнського конкурсу "Вчитель - новатор".
Список переможців та лауреатів:
Переможець: Шиліна Галина Анатоліївна, учитель загальноосвітньої школи №11 м. Мелітополь за конкурсну роботу «Електронний навчальний курс з української мови для 8 класу».
 
Прізвище
Назва конкурсної роботи
Місце роботи
1. Кравченко Ліна Управління фінансами - кредит на освіту Січовий колегіум-інтернат
2. Жифарська Наталія Навчальний проект "Імперія синтаксису" Комунальний заклад “Матвіївська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів” Запорізької обласної ради
3. Кацило Наталья Світло для світу Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23 Запорізької області
4. Ліхоліт Олена Учнівське самоврядування Запорізька гімназія № 71
5. Лук'яненко Юлія "Орфографиада. Путешествие во времени". Веб-квест гімназія № 47
6. Патрушева Ірина "Крокуй у світле майбутнє шкільними стежинами" Запорізький колегіум "Елінт"
7. Сидор Татьяна "Музика в моєму житті" м. Вільнянськ
 
Найактивніший учасник січня освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні»: Галина Тарасенко, учитель початкових класів та образотворчого мистецтва Чернігівської загальноосвітньої школи імені А.М. Темника. Протягом місяця Галина Тарасенко завантажила найбільшу кількість своїх методичних розробок у порівнянні зі своїми колегами в Україні!
 
Он-лайн курс Майкрософт «Навчання з технологіями»
Новий он-лайн курс Майкрософт «Навчання з технологіями» (необхідно обрати російську мову).
 
Сервіс Office 365. Підписатись на безкоштовний план А2 можна на сторінці.
 
Проект  «Формуй майбутнє»
Спільний проект із виробниками пристроїв для навчання Microsoft «Формуй майбутнє».