• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Сокол Ірина

Сокол Ірина

Комп'ютерна Академія ШАГ запрошуємо дітей 9-14 років 14 квітня о 15:00 на безкоштовний майстер клас зі створення сайтів. За 60 хвилин з досвідченим вчителем діти: освоять основні принципи дизайну сайтів; дізнаються про сайти та їх компоненти; отримають поради для початківців розробників сайтів. В майбутньому дитина зможе втілювати в життя проекти web-дизайнерів та свої.
Зареєструйтесь https://bit.ly/3wFOluS та пориньте у цілий світ захоплюючих технологій!
Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у роботі VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччі: досягнення та перспективи», яка відбудеться 13-15 травня 2021 року на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
У межах Конференції планується проведення: пленарної сесії (офлайн), а також діалог-сесій, майстер-класів та інших онлайн заходів. Форми участі у Конференції: виступ, доповідь (у відеофайлах), презентація або стендова доповідь, стаття, тези. Участь у Конференції є безоплатною. Учасники Конференції отримають електронний сертифікат участі.
Кафедра інформатичної та технологічної освіти запрошує до обговорення тематичного напряму "Інформаційно-комунікаційні технології та цифровізація освіти". 
В межах співпраці з Комп'ютерною Академією ШАГ 1 квітня 2021 року відбувся вебінар "Графічний дизайн" для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів інформатики. Спікер - Войцеховська Марія, завідувачка кафедри комп'ютерної графіки та дизайну Комп'ютерної Академії ШАГ. Учасники дізнались про основні тренди у дизайні, переглянули цікаві вебресурси, дізнались як швидко та цікаво створити постер у програмі Photoshop. 
Рамка цифрової компетентності створена на основі проведеного комплексного експертного аналізу. В основу покладено концептуальну еталонну європейську модель DigComp 2.1, яку було адаптовано до національних, культурних, освітніх та економічних особливостей України. Рамка містить 4 виміри, 6 сфер, 30 комптенетностей та 6 рівнів володіння цифровими компетентностями. 
На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 № 104 та у зв’язку з погіршенням санітарно-епідеміологічної ситуації в регіоні змінено форму і термін проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників Запорізької області, які заплановані на квітень відповідно до наказу ДОН ЗОДА від 18.12.2020 № 517 на дистанційний формат. Новий термін курсів: з 12.04 по 28.04.2021 року.
Навчання здійснюватиметься на дистанційній платформі КЗ «ЗОІППО» ЗОР «Освітнє середовище Запорізького регіону» за адресою https://ele.zp.ua/training згідно розкладу занять, який буде розміщено на сторінках відповідних електронних курсів. Інформація з доступом до освітнього середовища буде надіслана 07-09.04.2021 на особисті електронні адреси слухачів, які були зазначені у регіональному замовленні на КПК.
Кафедра інформатичної та технологічної освіти розпочала співпрацю з Комп'ютерною Академією ШАГ Запоріжжя. Запланована серія вебінарів для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів інформатики. Перший вебінар відбудеться 1 квітня на тему "Графічний дизайн". 
Також, адміністрація Комп'ютерної Академії ШАГ подарувала сертифікати на участь в Літній ІТ-школі всім учасникам обласного етапу конкурсу усного рахунку Прангліміне та двом учасникам IV етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування Самченко Сергію та Леоновій Віолетті. Учасники також отримали доступ до майстер-класу щодо створення ігрових локацій в програмі Blender. 
20-21 березня на базі ЗОІППО відбувся ІV етап Всеукраїнської олімпіади з програмування в режимі очного формату. Олімпіаду проводить громадська організація «Федерація олімпіадного програмування» спільно із членами журі IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики. До IV етапу потрапили два учні Запорізького регіону: Самченко Сергій, учень 10 класу Запорізької гімназії № 28; Леонова Віолетта, учениця 9 класу Запорізької гімназії № 28. Загальна кількість учасників IV етапу - 134.  В результаті змагань Самченко Сергій отримав диплом ІІІ рівня. 
Вітаємо учнів та їх керівника!
15 квітня 2021 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Дистанційне та змішане навчання як засіб реалізації індивідуальної траєкторії професійного зростання педагога». Узяти участь у заході запрошуємо вчителів, керівників шкіл, аспірантів, докторантів, наукових та науково-педагогічних працівників, методистів та викладачів закладів післядипломної педагогічної та вищої освіти, інших зацікавлених осіб. За результатами участі в конференції всі учасники безкоштовно отримають електронні сертифікати участі та сертифікати про підвищення кваліфікації на 6 годин (за умови виступу або надання тез/статей), опублікують свої дослідження. Реєстрація на конференцію відкрита з 1 березня по 14 квітня 2021 р. 
Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розвитку цифрових компетентностей та затвердив план заходів з її реалізації. Основною метою цієї Концепції є визначення пріоритетних напрямів і основних завдань з питань розвитку цифрових навичок та цифрових компетентностей, підвищення рівня цифрової грамотності населення, зокрема працездатних осіб, громадян похилого віку, малозабезпечених сімей, осіб з інвалідністю, інших вразливих груп населення, в умовах розвитку цифрової економіки та цифрового суспільства. Реалізація цієї Концепції передбачена на період до 2025 року.
Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Рішення ухвалено у зв’язку з установленням для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації відповідно до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів від 25 березня 2020 року №338-р "Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації". У відповідному документі про освіту учнів, звільнених від ДПА, необхідно зробити запис "звільнений(а)".
Страница 1 из 39