• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Иванов Сергей

Прочитано 1758 раз

Медіафестиваль 2016

Создан: Четверг, 10 Ноябрь 2016 17:32 Последнее изменение Четверг, 10 Ноябрь 2016 17:44
Оцените материал
(0 голосов)
V Медіафестиваль для школярів «ЗНАННЯ – ДОРОВКАЗИ У МАЙБУТНЄ»
 
04 листопаду у межах Міжрегіональної виставки «Ярмарок освіти» відбулося нагородження Лауреатів V-го Медіафестивалю для школярів – 2016 «ЗНАННЯ – ДОРОВКАЗИ У МАЙБУТНЄ».
 
Усього у медіафестивалі взяли участь 64 загальноосвітніх, позашкільних, професійних закладів та інтернатів, підготувавши 96 робіт у чотирьох номінаціях. Цього року Медіафестиваль для школярів проходив у контексті розгортання освітнього напряму STEM-освіти.У межах Медіафестивалю були запропоновані такі напрями: «Я обираю…», «Наука – поруч», «Відеотвір про відомого українського вченого», «Науково-популярний твір з будь-якого наукового напряму». Виявили активність учні закладів, які розташовані у 5 містах обласного підпорядкування та 15 сільських районах (список учасників додається).
 
Найактивнішими були заклади освіти обласного підпорядкування, міст: Бердянська, Запоріжжя, Дніпрорудного, Мелітополя, Токмака, районів: Гуляйпільского, Кам’янсько-Дніпровського, Мелітопольського, Пологівського, Токмацького, Чернігівського.
 
Першій досвід проведення Медіафестивалю у контексті STEM-освіти переконливо свідчить про необхідність залучення учнів до творчої роботи у науковому напряму. На жаль, більшість учасників не ознайомилися з каталогом майбутніх професій, а це – майбутнє наших учнів. Дуже мало робіт у напряму «Наука – поруч», що вказує на розрив між теорією та практикою навчання. Теоретичні знання з фізики, хімії, математики – це окремо, а життя – це окремо. Дуже важливо для учнів знайти приклади застосування теоретичних знань у практичному житті. Також, на жаль, учні (і значною мірою і вчителі) не знайомі з видатними українськими вченими, що йде всупереч із завданнями національно-патриотичного виховання. Взагалі можна сказати, що у школах потрібно приділяти більше уваги використанню багатьох науково-популярних видань та сайтів.
Наступний Медіафестиваль для школярів – 2017 планується провести у період «квітень – листопад», завершуючи його у межах проведення Міжрегіональної виставки «Ярмарок освіти». Є сподівання, що учні будуть працювати над творчими роботами у період літніх канікул. (Насправді, цього року це не відбулося). Можливо ми розширемо перелік напрямів, включивші до них такі напрями як «Наукова фотографія» та «Видатні українські винахідники».
 
 
 
  • Коментарии

  • Еще от автора

  • похожие материалы

  • еще в этой категории

HEADER 

0 #2 Сокол Ірина 13.11.2016 17:32
Цитирую Тетяна:
А ще, на жаль, організатори забули запросити лауреатів із міста Токмак. Після канікул (4.11 о 9.00) прочитали, що 4 листопада відбудеться нагородження, але у відділі освіти сказали, що нічого про це не знають. Співпало, чи закономірність, але це вже не перший раз. На святі наших учнів та вчителів не було.

Звертайтесь до свого відділу освіти, бо 1.11 лист був відправлений до районів, в тому числі до м.Токмак, крім цього цей лист був розміщений 1.11 на порталі ЗапоВікі та на сайті Кафедри інформатики та інформаційних тенологій в освіті.
0 #1 Тетяна 13.11.2016 13:22
А ще, на жаль, організатори забули запросити лауреатів із міста Токмак. Після канікул (4.11 о 9.00) прочитали, що 4 листопада відбудеться нагородження, але у відділі освіти сказали, що нічого про це не знають. Співпало, чи закономірність, але це вже не перший раз. На святі наших учнів та вчителів не було.

Вы не имеете прав для размещения коментариев