• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Собакарь Алёна

Прочитано 8947 раз

Методика викладання вибіркового спецкурсу «Графічний дизайн»

Последнее изменение Понедельник, 07 Октябрь 2019 11:04
Оцените материал
(0 голосов)
19-21 серпня 2019 р. на базі Запорізької гімназії № 28 відбувся тренінг для 22 вчителів інформатики «Методика викладання вибіркового спецкурсу «Графічний дизайн» в курсі інформатики 10-11 класу».
Під час тренінгу вчителі інформатики мали можливість: розглянути змістовні лінії освітньої програми («Графічний дизайн як засіб візуальної комунікації», «Растрова графіка», «Основи композиції та дизайну», «Векторна графіка», «Графічний дизайн у поліграфії»); працювати в різних програмних забезпеченнях та познайомитись з онлайн ресурсами для реалізації графічного дизайну та комп’ютерної верстки на уроках інформатики; створити власні візитівки, буклети, логотипи, слогани; відчути переваги інтерактивного навчання, організації колективної та групової роботи. Творили, порівнювали, уточнювали, пояснювали, досліджували, моделювали свої ідеї у вигляді лепбуків.
Вдячні адміністрації Запорізької гімназії № 28 Бурмі Ірині Миколаївні та вчителям інформатики Кревсуну Юрію Миколайовичу та Горбань Тамарі Андріївні за надану можливість працювати в комфортних умовах впродовж тренінгу.