• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Super User

Прочитано 1869 раз

Науково-практичний семінар. 19.04.2011

Создан: Понедельник, 03 Сентябрь 2012 16:21 Последнее изменение Среда, 31 Октябрь 2012 22:05
Оцените материал
(0 голосов)
Науково-практичний семінар
«Впровадження інноваційного освітнього проекту «Щоденник.ua».
Технологічний та інструментальний підхід до створення єдиного інформаційного простору для усіх суб’єктів освітнього процесу»
19 квітня 2011 року на базі Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 проводився науково-практичний семінар «Впровадження інноваційного освітнього проекту «Щоденник.ua». Технологічний та інструментальний підхід до створення єдиного інформаційного простору для усіх суб’єктів освітнього процесу».
В заході прийняли участь керівники та вчителі інформатики шкіл м. Запоріжжя, керівники проекту «Щоденник.ua», вчителі ліцею № 99, представники Запорізького ОблУОН та ЗОАППО, гості з інших регіонів України.
На початку семінару керівники проекту вручили цінні подарунки (ноутбук та 3 точки доступу Wi-Fi) педагогічному колективу школи за активну участь в експериментальної роботі з питань впровадження проекту.
Учасники семінару ознайомилися з призначенням та функціями шкільної освітньої мережі «Щоденник.ua», з досвідом роботи ліцею № 99 м. Запоріжжя щодо використання можливостей системи в управлінні навчальним процесом, у виховній та методичній роботі, в роботі з батьками та учням тощо.
 
Презентация Применение интернет-технологий в работе психологической службы
Презентация 7 «чудных открытий» со щоденником.ua
Презентация Как мы работаем в "щоденнике"
Презентация Использование сайта shodennik.ua по предметам естественного цикла
 
По завершенню семінару відбувся круглий стіл керівників шкіл міста та представників ОблУО та ЗОАППО щодо подальшого розвитку проекту в Запорізькій області.
  • Коментарии

  • Еще от автора

  • похожие материалы

  • еще в этой категории

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Другие материалы в этой категории: Документы по проекту »