• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Иванов Сергей

Прочитано 1521 раз

Виїзне засідання творчої групи з упровадження STEM-освіти

Создан: Среда, 05 Октябрь 2016 09:17 Последнее изменение Среда, 05 Октябрь 2016 09:28
Оцените материал
(0 голосов)
Чергове засідання творчої групи «Науково-методичний супровід STEM-освіти в навчальних закладах Запорізької області» відбулося на кафедрах Запорізького національного технічного університету. Учасники творчої групи ознайомилися з основними напрямами робіт з упровадження STEM-освіти у навчальний процес кафедри «Програмні засоби» Факультету комп’ютерних наук і технологій (зав. кафедрою д.т.н., професор Субботін С.О.) та кафедри «Електропривод та автоматизація промислових установок» Фізико-технічного інституту (зав. кафедрою доцент, к.т.н. Бондаренко В.І.).
 
Особливий інтерес викликало ознайомлення з обладнанням лабораторій кафедр Доцент кафедри програмних засобів, к.т.н. Табунщик Г.В. розповіла членам творчої групи про можливості віртуальних лабораторій, які забезпечують дистанційне навчання з лабораторним обладнанням, ознайомила з основами 3D моделювання, включаючи 3D-принтер, представила роботи з програмування комп’ютерних та робототехнічних систем на базі платформ Arduino та Rasberry Pi, а також розроблення мобільних додатків для Android та IOS.
 
Доцент кафедри електроприводу та автоматизація промислових установок, к.т.н. Пирожок А.В. ознайомив членів творчої групи зі спеціалізованою комп’ютерною лабораторією автоматизації, яка обладнана найсучаснішими спеціалізованими комплексними стендами Industrial Automation фірми Simens, стендами на базі мікроконтролера LOGO та комплектами для моделювання LEGO MINDSTORMS. Було продемонстровано також проекти, розроблені за допомогою програмно-технічної платформи Arduino.
 
Значну увагу вчителів було привернуто до можливого впровадження у навчальний процесс та позаурочну роботу шкіл технологій робототехніки, програмування мобільних пристроїв та вбудованих систем. У процесі обміну думок деякі члени творчої групи виявили бажання співрпрацювати з вченими та інженерами кафедр та вирішували практичні питання викладання елементів робототехніки в навчальних закладах.
 
Керівник творчої групи, доцент, к.т.н. Іванов С.А.
 
  • Коментарии

  • похожие материалы

  • еще в этой категории

  • еще в этой категории

Вы не имеете прав для размещения коментариев

Опубликовано в STEM-освіта
Другие материалы в этой категории: « Сучасні підходи до STEM–навчання SТЕМ-марафон »