• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Иванов Сергей

Прочитано 1290 раз

Обласний семінар «Програми емуляції електронних та робототехнічних систем»

Создан: Понедельник, 30 Октябрь 2017 09:25 Последнее изменение Понедельник, 30 Октябрь 2017 10:26
Оцените материал
(0 голосов)
17 жовтня 2017 року на базі ЗОІППО під керівництвом доцента кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті, к.т.н. Іванова С.А. відбувся обласний семінар «Програми емуляції електронних та робототехнічних систем». У роботі семінару взяли участь учителі інформатики, природничих дисциплін та трудового навчання нашої області.
У рамках семінару розглядалися найважливіші питання використання програм емуляції та симуляції електронних та робототехнічних систем. Семінар мав три блоки: емуляційні програми, порівняльний аналіз цифрових лабораторій на уроках природничих дисциплін, цифрова лабораторні комплекси Vernier. У первому блоці демонструвались можливості програм емуляції роботи мікроконтролера Arduino. Учасники семінару ознайомилися з основами програмування електронних пристроїв на базі апаратно-програмної платформи Arduino: Fritzing, vbb4Arduino, TinkerCad.
 
У другому блоці керівник семінару провів порівняльний аналіз цифрових лабораторій, які використовуються на уроках природничих дисциплін:
 
На третьому блоці були продемонстровані можливості цифрових лабораторій платформи Vernier представниками фірми DIXI Education, а саме:
 - цифрова фізична лабораторія (для вчителя і для учня);
 - цифрова хімічна лабораторія (для вчителя і для учня);
 - цифрова біологічна лабораторія (для вчителя і для учня);
 
Представники DIXI Education повідомили про досвід використання цифрових лабораторій в навчальних закладах,зокрема у Запорізькій області.
На завершення семінару відбулося обговорення актуальних питань використання цифрових лабораторій на уроках природничих дисциплін. Зокрема, представники шкіл звертали увагу на недостатню готовність вчителів працювати з таким обладнанням. У загальному учасники семінару погодились продовжувати роботу у напряму ознайомлення освітньої спільноти з сучасними цифровими лабораторіями.
 
  • Коментарии

  • похожие материалы

  • еще в этой категории

  • еще в этой категории

Вы не имеете прав для размещения коментариев

Опубликовано в STEM-освіта