• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Иванов Сергей

Прочитано 1277 раз

Обласний семінар з розвитку інженерно-алгоритмічного мислення

Создан: Воскресенье, 11 Октябрь 2015 12:50 Последнее изменение Воскресенье, 11 Октябрь 2015 13:12
Оцените материал
(0 голосов)
24 вересня 2015 року на базі Запорізького колегіуму №98 під керівництвом обласного семінару доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті, к.т.н. Іванова С.А. відбувся обласний семінар «Розвиток інженерно-алгоритмічного мислення засобами програмування  електронних пристроїв на уроках інформатики». У роботі семінару взяли участь керівники районних/міських методичних об’єднань вчителів інформатики нашої області, відповідальні за  iнформатизацію районних/міських методичних кабінетів, представники інтернатів.
 
У рамках семінару розглядалися найважливіші питання актуальності розвитку інженерно-алгоритмічного мислення учнів в умовах всебічного використання мікроконтролерів у різних сферах промисловості, буття, науки та  освіти. Учасники семінару ознайомилися з основами програмування електронних пристроїв на базі апаратно-програмної платформи  Arduino, досвідом використання цієї платформи в навчальних закладах. Крім того учасникам обласного семінару надано інформацію про суміжні програми, орієнтовані на використання Arduino, зокрема, візуальне програмування FLProg, емулятори: Proteus, VBB, программа прототипування проектів Fritzing.
 
Загально відомо, що платформа Arduino знайшла величезне використання у навчальних закладах всього світу, тому учасники семінару обговорювали практичні питання розробки регіонального проекту «Розвиток інженерно-алгоритмічного мислення  засобами програмування  електронних пристроїв».
 
На кафедрі інформатики та інформаційних технологій в освіті розробляється навчальний посібник з використання платформи Arduino на уроках інформатики або у позакласній роботі.
 
Програма семінару:
 24.09.2015: Основні поняття мікропроцесорної техніки. Приклади застосування. (2 год)
 24.09.2015: Програмно-апаратна платформа Arduino. (2 год)
Arduino Uno
Апаратно-програмний мікроконтролер Arduino Uno
 
  • Коментарии

  • похожие материалы

  • еще в этой категории

  • еще в этой категории

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Опубликовано в STEM
Другие материалы в этой категории: Семінар LEGO »