• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Иванов Сергей

Прочитано 1579 раз

Науково-методичний семінар

Создан: Пятница, 25 Декабрь 2015 21:58
Оцените материал
(0 голосов)
Науково-методичний семінар «Перспективи впровадження STEM–освіти у Запорізький області»
 
18 грудня в Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся науково-методичний семінар «Перспективи впровадження STEM–освіти у Запорізький області». З доповіддю просутність, проблеми і перспективи STEM-освіти виступив доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті, к.т.н. Іванов С.А.
 
Під час виступу доповідач ознайомив учасників семінару із сутністю STEM-освіти та її розвитком у розвинутих країнах світу. На його думку, головна мета нової парадигми освіти полягає, по-перше, у підготовці наукових та  інженерних кадрів, по-друге, прагнення до професій майбутнього. У ході доповіді були представлені рекомендації щодо розвитку STEM-освіти в Україні, розроблені на VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні технології навчання обдарованої молоді», яка відбулася 3-4 грудня цього року.
 
У процесі обговорень учасники семінару зазначили важливість розвитку STEM-освіти в навчальних закладах області. Доповідач запропонував напрями, деякі з яких  мають стати пріоритетними у розвитку STEM-освіти в Запорізькій області. Серед них – громадський лекторій, медіафестиваль у науково-популярному напрямі, створення експериментальних майданчиків тощо. Важливим напрямом розвитку наукового та інженерного мислення, на думку проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Гури Т.Є. є формування в учнів метакогнітивних вмінь у процесі набуття знань.
 
Першим кроком на шляху розвитку STEM-освіти в Запорізькій області стало створення відповідних творчих груп.
 
Доповідь представлена у вигляді інтелект-карти, що розташована за адресою, яку можна відкрити, завантаживши безкоштовну програму XMind 7.
  • Коментарии

  • похожие материалы

  • еще в этой категории

  • еще в этой категории

Вы не имеете прав для размещения коментариев

Опубликовано в STEM-освіта