• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Светлана Васильченко

Прочитано 3301 раз

Мероприятия, материалы 2013/2014 уч года

Последнее изменение Понедельник, 18 Август 2014 12:33
Оцените материал
(0 голосов)
О фильтрации контента на компьютерах для детей.
Ответ от Павленко Алексея (Коммунарский район) на частозадаваемый вопрос учителями информатики: О фильтрации контента на компьютерах для детей. Бесплатный контент-фильтр для Linux и Windows подробнее...
Яндекс.DNS подробнее...
Есть другие предложения, пишите.
 
Занятия "Элементы робототехники" для учителей информатики
20 вересня 2013 року, 22 жовтня 2013 року на базі «Запорізького обласного Центру НТТУМ «Грані» в рамках курсів підвищення кваліфікації вчителів інформатики проведені  заняття "Елементи робототехніки" (у жовтні) (у вересні).
 
 
 
Мультимедійний підручник «Електронний посібник «Алгоритмізація і програмування, 5-7 класи» від ТМ «РОЗУМНИКИ».
Електронний посібник «Алгоритмізація і програмування, 5-7 класи» відповідає вимогам навчальної програми Міністерства освіти і науки України з інформатики для учнів 5-7 класів.
По усім питанням придбання звертайтеся у видавництво «Розумники», або зайдіть на сторінку сайту видавництва.
 
Електронний курс Завадського І.О. "Бази данних" відтепер безкоштовний. 
Закачайте електронні уроки до кожної теми курсу! Крiм презентацiйного матерiалу, кожен урок мiстить від 25 до 60 інтерактивних міні-завдань, які охоплюють весь зміст розділу. Сайт http://zavadsky.at.ua/
 
Онлайн-курс для школярів України "Розробка ігор для iPhone"
Усі бажаючі можуть зареєструватись на сайті Онлайн-курсу для школярів України "Розробка ігр для iPhone" http://BestCoder.Me.  Заняття розпочнуться 15 жовтня (онлайн-курс російською та англійською мовами).  Детальніше про курс (стаття): http://bit.ly/15m5HM4.
З повагою, Володимир Володін та Інна Володіна.
Співавтори курсу "Розробка ігр для iPhone" (http://BestCoder.Me)
Автори курсу "Основи інформатики. 7-9" (http://svitinfo.com)
Заслужені вчителі інформатики України
 
Очно-дистанційні тематичні курси Cisco для вчителів інформатики на базі ЗДІА
Січень 2013 р. На базі Запорізької державної інженерної академії будуть проводитися очно-дистанційні тематичні курси для вчителів інформатики з теми «Програмне та апаратне забезпечення персонального комп’ютера». Заявку надати до 29.01.2013
 
Червень 2013 р. Завершилось навчання першої групи вчителів інформатики Запорізької області на курсах Мережної академії Cisco на базі Запорізької державної інженерної академії. ЗЗ вчителя отримали сертифікати. Детальніше...
Також в рамках проекту було проведено навчально-практичний семінар для учнів шкіл Запоріжжя Детальніше...
 
Обласний семінар "Елементи робототехніки"
12 березня 2013 р. на базі «Запорізького обласного Центру НТТУМ «Грані» проводено семінар "Елементи роботехніки" для вчителів інформатики та фізики.
Гезалова М.А., методист центру "Грані" ознайомила учасників з такими питаннями:
1. Навчально-методичний комплекс курсу за вибором «Основи робототехніки» для вивчення у 5-8 класах, укладач: Кожем’яка Д.І.
2. Основи конструювання. Базові навички роботи з набором Lego Mindstorms.
3. Основи програмування в середовищі Robolab 2.9. Базові алгоритми керування роботами Lego Mindstorms
Основним навчальним принципом LEGO Education (Освіти з LEGO) є принцип «Навчання через дію».
 
Сайт дистанційного навчання інформатики http://dystosvita.mdl2.com/
Пропозиція від Оксани Пасічник
На сайті підготовано курси з інформатики для 8, 9, 10, 11 класу та курсів за вибором. Курси містять навчальні матеріали, завдання та тести.
На сайті можуть реєструватись як вчителі, так і їхні учні. Заповнивши форму, вчитель отримає доступ до результатів успішності своїх учнів. Крім того, із сайту http://dystosvita.mdl2.com/ доступні посилання на навчальні матеріали з інформатики для 5-11 класів (за різними програмами та рівнями вивчення інформатики), та блог про дистанційне навчання, що може бути корисним для вчителів, які зацікавились такою формою та методом навчання.
 
 
Семінар "Використання вільно-розповсюджуваного ПЗ в навчальному процесі"
10.04.2013 на базі ЗОІППО для завідувачів НКК, системних адміністраторів, вчителів інформатики відбувся семінар "Використання вільно-розповсюджуваного ПЗ в навчальному процесі".
 
Під керівництвом Білого О.В. (директор Новомиколаєвського НВК) та Панасенко С.М. (завуч Новомиколаєвського НВК) учасники семінара (33 учасника) виконали установку ОС Linux Mint School v.1, ознайомились з налаштуванням облікових записів користувачів системи й переліком ПЗ для підтримки шкільного курсу інформатики.
 
Дистрибутив Linux Mint School v.1

Налаштування_LM14Schooll.txt

На ЗапоВікі створено Сообщество учителей информатики Запорожской области "Использование свободного ПО в учебном процессе" з метою об'єднання усіх, хто працює в ОС Linux, для обміну досвідом й створення спільних ресурсів.

Фотоальбом семінара

 
  • Коментарии

  • Еще от автора

  • похожие материалы

  • еще в этой категории

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Последнее от Светлана Васильченко