• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Сокол Ірина

Прочитано 4940 раз

Перелік видань педагогічної преси

Последнее изменение Суббота, 22 Июнь 2019 11:06
Оцените материал
(0 голосов)
Науково-методичний журнал „Комп’ютер у школі та сім’ї"
Група ФБ Комп'ютер у школі та сім'ї
Сайт журналу
Вимоги до статей
Тематика журналу — висвітлення змісту та методики викладання інформатики у школі, використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі та в сім’ї. Журнал включено до Переліку наукових фахових видань України у галузі педагогічних наук.

Журнал "Information and Telecommunication Sciences"
Сайт журналу, Архів статей
Програмною метою  журналу є висвітлення інформації за такими напрямами:  теорія телекомунікацій та обробка сигналів; інформаційно-телекомунікаційні системи та мережі; безпроводові технології, системи та мережі; Інтернет речей; мікрохвильові та терагерцові технології і волоконно-оптичні системи в телекомунікаціях; керування в системах і мережах телекомунікацій та їх моделювання; технології та засоби програмування в телекомунікаційних системах; конвергенція інформаційно-телекомунікаційних мереж і сервісів; проектування сервісів та платформ надання послуг у глобальному середовищі; управління діяльністю та інфраструктурою провайдерів інфокомунікаційних сервісів; розробка WEB-технологій, моделей, методів, протоколів і засобів взаємодії програмних платформ і сервісів, їх інтелектуалізація та підвищення рівня продуктивності; історія телекомунікацій та інформаційних технологій.  

Електронне наукове фахове видання "Інформаційні технології і засоби навчання"
Сайт журналу, Архів журналу
Висвітлює науково-практичні питання побудови і використання комп’ютерно орієнтованого освітнього середовища; ІКТ навчального, наукового та управлінського призначення; новітніх ІКТ- засобів освітньої діяльності. Журнал внесено до "Переліку наукових фахових видань України". 

Збірник наукових праць "Інформаційні технології в освіті" 
Сайт збірника, Архів збірника
ITО публікує оригінали статей високої якості присвячені науковим, методичним, організаційним і технологічним аспектам розробки, прийняття і застосування ІКТ для управління вищими і середніми навчальними закладами. У журналі також публікуються статті присвячені вирішенню наукових, дидактичних, організаційних і технологічних проблем, спрямованих на створення, розповсюдження, і використання ІКТ та відповідного програмного забезпечення у викладанні і навчанні.

Український журнал інформаційних технологій
Сайт журналу, Архів журналу
У Журналі можна опублікувати оригінальні й фундаментальні наукові праці в усіх областях знань, що стосуються передових досліджень і оглядів інформаційних технологій, їх комерційних і дослідницьких внесків у: автоматизовані системи оброблення інформації та управління; математичне та програмне забезпечення інформаційних систем; моделі та методи оцінювання якості й підвищення надійності програмно-апаратних засобів; інженерію програмного забезпечення; штучний інтелект; криптографічний захист інформації тощо.

Науково-методичний журнал "Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах"
Група ФБ журналу
Унесено до Переліку наукових фахових видань України у галузі педагогічних наук. Головний редактор: Наталія Морзе, член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор.

Журнали видавництв
Журнал "Інформатика в школі". Видавнича група "Основа"
Журнал "Школа". Видавництво "Шкільний світ"
Газета "Сучасна школа України". Видавництво "Шкільний світ"
Газета "Шкільний світ". Видавництво "Шкільний світ"
Газета "Інформатика". Видавництво "Шкільний світ"
  • Коментарии

  • Еще от автора

  • похожие материалы

  • еще в этой категории

Вы не имеете прав для размещения коментариев

Другие материалы в этой категории: « В допомогу керівнику методичного об'єднання