• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:

Літня школа GEG Ukraine на Запоріжжі

Создан: Среда, 16 Август 2017 10:39
Оцените материал
(0 голосов)
На базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти триває робота літньої школи GEG Ukraine на Запоріжжі. Захід проводиться в рамках реалізації проекту «Цифрове перетворення», який здійснюється компанією Google в Україні. Партнерами проекту виступають обласні державні адміністрації, обласні та місцеві ради, туристичні та бізнес асоціації, вищі навчальні заклади, місцеві неурядові організації, активісти.
 
Освітяни Запорізької області вже знайомі з можливостями хмарних сервісів: другий рік відповідну роботу з популяризації та навчання за цим напрямом проводять фахівці кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті спільно з колегами з кафедр філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін, початкової освіти, дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін ЗОІППО. Освітяни області опановують хмарні сервіси на відповідному спецкурсі курсів підвищення кваліфікації, для проведення тренінгів на базі навчальних закладів області підготовлені районні тренери.
 
Педагоги області уважно стежать за розвитком напряму та неперервно вдосконалюють свої вміння на дистанційних та очних тренінгах, подібних до тренінгу, що триває в рамках літньої школи. З 14 по 18 серпня освітяни працюють у чотирьох секціях за темами, які були обрані під час реєстрації. До програми включено ознайомлення з середовищами, інструментами та практичним предметним використанням різноманітних інструментів для обробки зображень, створення інфографіки, програмування мобільних додатків, віртуальної реальності. Участь у роботі школи беруть 54 педагога області, яких обрали організатори з 177 попередньо зареєстрованих потенційних учасників. Заняття в секціях проводять досвідчені тренери Наталія Саражинська, Ганна Асманська, Антоніна Букач, Наталія Гущина, Сергій Якуба.
 
Роботу літної школи буде завершено баркемпом «Цифрові інструменти вчителя». Ця неформальна конференція проводитиметься в трьох секціях, де свої теми для обговорення запропонують п’ятнадцять спікерів – вчителів області, учасників літньої школи GEG.
 
 
Організаційну підтримку тренінгу здійснюють підрозділи ЗОІППО: кафедра інформатики, методичний та навчальний центри, технічний відділ.