• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:

Тренінг «Актуальні питання інформатизації освіти»

Создан: Четверг, 07 Февраль 2013 19:15
Оцените материал
(0 голосов)
Для відповідальних за інформатизацію освіти Запорізької області.
 
З 28 січня по 01 лютого 2013 року на базі Центру інформатики та інформаційних технологій в освіті ЗОІППО був проведений черговий (сьомий) тренінг для відповідальних за інформатизацію від районних (міських) відділів освіти «Актуальні проблеми інформатизації освіти».
 
Спеціальну перепідготовку – однотижневі щорічні тренінги за актуальними питаннями інформатизації освіти – було започатковано для відповідальних за інформатизацію від районних відділів та міських управлінь освіти в 2007 році Наказом Запорізької облУОН №466 від 23.11.2006. Програма таких тренінгів «Актуальні проблеми інформатизації освіти» складається Центром ІІТО за безпосередньої участі облУОН та відповідальних за інформатизацію. Кожного року зміст тренінгу оновлюється в залежності від поточного стану розвитку освіти.
 
Програма тренінгу 2013 року включала обговорення організаційного забезпечення інформатизації освіти регіону, результатів діагностики базових навичок з ІКТ у 2012 році, підсумків та перспектив моніторингу інформатизації, методичної підтримки впровадження ІТ до навчально-виховного процесу, викладання та позаурочної діяльності з інформатики в контексті інформатизації навчання. Було проведено підсумкову оцінку ІТ-конкурсів-2012, зроблено анонс конкурсів 2013 року. Дуже цікаво та змістовно співробітниками Національного центру «Мала академія наук України» були представлені слухачам тренінгу технологія управління знаннями та її використання в навчальному процесі (О.Є. Стрижак, М.А. Попова), засоби формування інформаційно-навчальних ресурсів (С.П. Кальной). Питання щодо роботи навчальних закладів з ІСУО та перспективи розвитку освітнього інформаційного простору регіону було обговорено з представником ТОВ «Мої знання» В.О. Фіщуком. Генеральний директор Видавничої групи BHV О.В. Поляков розглянув з слухачами проблему забезпечення учасників освітнього процесу якісним навчальним інтерактивним контентом. Змістовно та корисно відбулось скайп-спілкування з А. Кочаряном, координатором програми Microsoft «Школи – новатори». Також були надані консультації щодо роботи з ПЗ для інтерактивних засобів навчання в навчальних закладах та організації діяльності віртуальних МО. Під час підсумкового круглого столу слухачі тренінгу зазначили цікавість і корисність наданої інформації, своєчасність обговорення порушених питань.