• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Черникова Людмила

Черникова Людмила

21-22 серпня 2019 року відбувся семінар-тренінг для шкіл-учасниць Всеукраїнського проекту «Я дослідник», який проводили всеукраїнський координатор проєкту Гущина Н.І. та обласний координатор Чернікова Л.А. В заході взяли участь представники 10 шкіл: 21 педагог експериментальних закладів та 18 вчителів, які бажають долучитися до проєкту.
На семінарі учасники підбили підсумки роботи в проєкті в минулому році, обговорили напрями роботи на наступний рік, поділилися досвідом своєї роботи, ознайомилися з навчально-методичними матеріалами. Своїми результатами всіх часників вразили результати роботи творчої групи педагогів Запорізького колегіуму «Елінт», який представляла заступник директора Патрушева Ірина. Вчителі шкіл, які тільки зараз долучились до проєкту, на тренінгу «Нова українська школа. Дослідницькі методики навчання» ознайомилися з організацією дослідницької діяльності, з навчальними програмами та матеріалами до курсів «Я досліджую світ», «STEM-lab», «Моя STEM-лабораторія на основі microbit», створили свій міні STEM-проєкт.
Програма Академій Cisco запрошує вчителів інформатики на серію воркшопів з Packet Tracer, симулятора ІоТ
Станьте першими слухачами, а згодом інструкторами нового курсу «Вступ до Packet Tracer» в українському перекладі, зареєструвавшись за посиланням
Ми поділимось досвідом використання потужного засобу моделювання комп’ютерних мереж та інтернету речей на уроках інформатики. І забезпечимо:
- безкоштовне навчання; онлайн-лекції з 24 вересня по 12 жовтня 2018 р.;
- сертифікат учасника із зазначенням годин;
- співпраця з університетами та досвідченими колегами;
- підтримка в процесі навчання та викладання;
- ліцензія на симулятор Packet Tracer для вашого комп’ютерного класу;
- можливість апробації курсу зі своїми учнями в якості інструктора Академії Cisco.
 
Зареєстровані учасники отримуватимуть посилання на онлайн-лекції та доступ до матеріалів. Записи трансляцій будуть доступні для перегляду наступного дня після онлайн-уроків. Розсилка сертифікатів - 25 жовтня 2018 р.
 
Інформація про Програму мережних академій Cisco на порталі програми за посиланням
13-14 серпня 2018 року в м. Львів проходив науково-практичний семінар «Всеукраїнський інноваційний освітній проект «Я – дослідник», який проводився відділом STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти, Університетом менеджменту освіти, Видавничим домом «Освіта».
 
В роботі семінару взяли участь педагоги Балабинського НВК «Престиж», Біленківської ЗОШ, Запорізької ЗОШ № 54, які є учасниками даного проекту, а також обласний координатор проекту Чернікова Людмила Антонівна.
 
Запрошуємо Вас взяти участь у дистанційному Літньому бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, який пройде з 27 серпня по 11 вересня 2018 року.
 
21 квітня 2018 року одночасно в кількох містах України відбувся третій Всеукраїнський фестиваль STEM освіти
 
За останні кілька років в Україні стрімко зросла популярність STEM освіти – наукового підходу, який об’єднує в собі чотири дисципліни, а саме: Science – природничі науки; Technology – технології; Engineering – технічну творчість; Mathematics – математику. STEM освіта цікава своїм нетривіальним підходом до вивчення та викладання складних речей простим, доступним та зрозумілим способом. Сьогодні STEM є окремим освітнім напрямком, що поєднує інноваційні технології у вивченні як природничих, так і художніх дисциплін.
 
Цього року STEM-2018 також проходив в Києві, Кропивницькому, Сумах, Чернігові, Миколаєві, Хмельницькому та Одесі.
 
В нашому місті фестиваль проходив в рамках заходів «STEM-весна в освіті Запорізького краю». Організаторами виступила громадська організація «Соціальна справедливість». Активну участь у підготовці і проведенні заходу взяли кафедри дошкільної освіти, теорії і методики виховання, інформатики та інформаційних технологій в освіті, дидактики та методики природничо-математичних дисциплін Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
 
На фестивалі були представлені 32 учасника від дошкільників до закладів вищої освіти міста Запоріжжя і області. Цікавими, змістовними, вражаючими були емоції дітей, гостей і відвідувачів від побаченого: всі мали можливість продемонструвати власні винаходи, зібрати робота, покерувати динамічною моделлю, постріляти у віртуальному тирі, похімічити в лабораторії, запустити ракету, виготовити авіамодель, покерувати «розумними» пристроями, зануритися у віртуальну реальність, відвідати майстер-класи та лекторій, сфотографуватися на Луні, виграти приз. І багато чого іншого.
 
Всі учасники отримали сертифікати і масу задоволення від спілкування з однодумцями та зустрічей з друзями.
 
Щира подяка всім за демонстрацію свої креативних наробок, небайдужість та інноваційність.
 
Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує учнів, батьків, вчителів прийняти участь у Фестивалі "STEM-освіти", який відбудеться 21.04.2018 року з 11:00 до 16:00 у Казац-палаці.
 
Урочисте закриття ІV етапу VІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій відбулося 23 березня 2018 року у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради.
 
Зал був переповнений, в ньому – команди, журі, оргкомітет, гості та спонсори. Присутніх привітала директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, голова оргкомітету олімпіади Озерова Тетяна Ярославівна. Далі розпочалась церемонія нагородження переможців і учасників олімпіади, в якій брали участь: виконуючий обов’язки ректора комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Казачук Анатолій Васильович та спонсори заходу.
 
Спонсорами олімпіади виступили:
- Некомерційна громадська організація «Ноосфера»;
- Запорізька торгово-промислова палата;
- ПриватБанк;
- Приватне Акціонерне Товариство «Мотор Січ»;
- Всеукраїнська Федерація Комп'ютерних Технологій та Спорту;
- Партнер олімпіади - регіональна Мережева академія Cisco;
 
На святі були присутні представники наших спонсорів:
- координатор групи проектів асоціації «Ноосфера» Маргарита Рибіна,
- віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Антонюк Дмитро Анатолійович,
- директор Запорізького філіалу ПриватБанку Віктор Іванович Остапенко;
- президент Всеукраїнської Федерації кіберспорту України Єрмолаєв Артур.
 
Саме сумлінне добросовісне навчання привело до олімпу слави юних інформатиків, які сьогодні отримали нагороди, що заслуговують.
 
Окрім дипломів від Міністерства освіти і науки України учасникам вручили подарунки спонсори:
Лауреати одержали календарі від Приватбанку та книгу «Основи програмування» від Київського національного університету ім.Т.Г. Шевченка. Список лауреатів
- Дипломанти ІІІ ступеня були нагороджені презентаційним набором асоціації «Ноосфера» і футболкою та книгою від Приватбанку. Список дипломантів ІІІ ступеня
- Дипломанти ІІ ступеня отримали флешку від асоціації «Ноосфера» та футболку від Приватбанку. Список дипломантів ІІ ступеня
- Дипломанти І ступеня одержали PowerBank від асоціації «Ноосфера» та футболку від Приватбанку. Список дипломантів І ступеня
- Абсолютні переможці були нагороджені Дипломами І ступеня та геймерською клавіатурою від Всеукраїнської Федерації Кіберспорту, навушниками від Запорізької торгово-промислової палати та книгою від Приватбанку.
 
Спонсори олімпіади відзначили не лише учасників олімпіади, але й всіх членів журі календарями від Приватбанку за чесність, об’єктивність, прозорість та стійкість. А також і наймолодших членів журі, які самі були учасниками олімпійського руху.
 
Список абсолютних переможців
Манько Анну, студентку Національного університету «Львівська політехніка»
Ворону Богдана, студента Національного університету біоресурсів та природокористування України.
Анні Іванівні вручили навушники від Запорізької торгово-промислової палати, а Богдан Петрович отримав рюкзак від асоціації «Ноосфера».
 
Цінними подарунками від асоціації «Ноосфера» було відзначено організаторів Олімпіади - Казачука Анатолія Васильовича (флешкою), Губіну Оксану Олександрівну (цифровим ключем), Озерову Тетяна Ярославівну (PowerBankом).
 
Журі також визначило додаткові номінації:
- Дипломом та книгою від ПриватБанку було нагороджено учня, який єдиний відтворив всі поверхневі діаграми за допомогою математичних формул (Задача Гауді) – Сергійчук Назар Сергійович, Вінницька область.
- За ефективний розв’язок та повноту реалізації авторської ідеї в задачі Moon Tower дипломом та книгою від Приватбанку нагородили учня Грайф Гліб Дмитрович, м. Київ.
- Дипломом та книгою від ПриватБанку нагороджено учня, який застосував креативність та оригінальність мислення при розв’язуванні задачі «Таємничий код» – Козаков Данило Вадимович, Донецька обл.
 
Кожен конкурс має свої добрі традиції і символи. Усім відомо, що хліб – це символ щедрості і багатства, сонце – символ миру і тепла, а серце – любові і вірності. Символом знань і успіху Олімпіади – є перехідний КУБОК, який вже сім років поспіль супроводжує учасників олімпіади і став їх талісманом, що з року в рік переходить від однієї області до іншої. З теплом сердець ЗАПОРІЗЬКОГО краю КУБОК вирушає до Дніпропетровської області.
 
На урочистому закритті прозвучали музичні подарунки від вихованців комунального закладу Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради солісток студії «Арт-Стайл» - Іванченко Катерини, Марія Біладзе та вокального ансамблю «Тоніка».
 
Голова журі олімпіади Кузічев Микола Миколайович висловив вдячність керівництву та працівникам Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР. В свою чергу Тетяна Ярославівна Озерова - директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації висловила вдячність членам журі за високий науковий рівень проведення олімпіади, директору Козацького ліцею Губіній Оксані Олександрівні - за гостинність, турботу і теплий прийом учасників, членам оргкомітету представникам ЗОІППО - за чудову організацію олімпіади з ІТ.
 
Урочисте відкриття і закриття, а також перебіг подій IV етапу VІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій висвітлювався у засобах масової інформації, на Запорізькому освітянському порталі методичного відділу ЗОІППО
 
Метою конкурсу є заохочення талановитої молоді до навчання та дослідницької діяльності.
 
Прийом робіт продовжено до 15 березня 2018 року включно!
 
Деталі за посиланням https://www.facebook.com/BMSTechnoLtd/
 
Даємо дітям та їх вчителям нагоду стати відомими на всю Україну та виграти:
1 місце – ноутбуки
2 місце – планшети
3 місце – смартфони
 
Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Запорізької обласної адміністрації та Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти повідомляємо, що 23-25 січня 2018 року на базі ЗОІППО відбувся науково-практичний семінар «Сучасні технологічні рішення як інструменти дослідницької діяльності в умовах реалізації інтегрованих підходів до вивчення дисциплін природничо-математичної, технологічної та інформатичної галузей».
 
Організатори семінару: кафедра дидактики та методик викладання природничо-математичних дисциплін (Васильченко Л.В., Гребінь С.М., Корж О.П.), інформатики та інформаційних технологій в освіті (Швець Ю.О., Собакар О.О.), кафедра теорії і методики виховання (Барліт О.О., Олійник Ю.І.)
 
Спікерами та тренерами на заході виступили:
 - Ірина Василашко, завідувач сектору підготовки вчителів відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»
 - Тетяна Засєкіна, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогіки НАПН України
 - Наталія Гущина, старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»
 - Сергій Іванов, доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті КЗ «ЗОІППО» ЗОР
 - Світлана Білоус, завідувач філії – науково-дослідної експериментальної лабораторії Національного центру «Мала академія наук України»
 - Андрій Лукачевич, старший викладач кафедри теорії та методики виховання КЗ «ЗОІППО» ЗОР
 - Ігор Старенький, керівник напрямку роботи зі сферою освіти компанії «IT.Integrator»
 - Антон Дзюба, розробник методичного підходу та технічного рішення «Сучасний кабінет технологій»
 
Практичним досвідом з учасниками семінару поділилися вчителі Матвіївського НВК «Всесвіт»: Рабешко Вадим Віталійович, Рабешко Тетяна Сергіївна, Полевіченко Денис Володимирович, Зубкова Марія Володимирівна, Третяк Світлана Василівна, Павлюк Лариса Сергіївна.
 
В семінарі взяли участь біля 100 освітян Запорізької області – вчителі природничо-математичних дисциплін, інформатики та технологій, інформатизатори освіти, керівники закладів освіти, методисти.
 
 
7-9 вересня 2017 року у с. Славське Львівської області було проведено підсумковий семінар-нараду обласних координаторів україно-естонського проекту "Міксіке в Україні".
 
Організаторами семінару-наради були ініціатори та керівники проекту Мілла та Міхкель Пільви OU MIKSIKE (Естонія), координатор проекту в Україні Маргарита Носкова.
У заході взяли участь представники 15 областей, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, куратор проекту від МОН України Богдан Кудренко та проректор з міжнародних зв'язків Національного університету "Львівська політехніка" Олег Матвійків.
Запорізьку область на семінарі представляли проректор з навчально-методичної роботи ЗОІППО Чернікова Л.А. та завідувач кафедри початкової освіти Нікулочкіна О.В.
На семінарі координатори представили звіти про виконану роботу у областях, відзначили позитивні моменти проекту та обговорили проблеми, з якими стикнулись під час його реалізації на місцях. Взяли активну участь в обговорені подальшої діяльності пільноти Міксіке після завершення проекту, запропонували власні ініціативи щодо проведення заходів на платформі Міксіке у 2017-2018 н.р.
З особливим інтересом координатори слухали виступ заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея, який докладно зупинився на основних моментах нового Закону України "Про освіту", планах МОН України щодо впровадження освітньої реформи, розвитку електронного освітнього середовища України та місця у ньому освітніх плаформ подібних Міксіке.
 
Підсумком зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою компанією MIKSIKE (Естонія).
 
Фото-звіт про подію можна переглянути
 
Страница 1 из 8