• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Собакарь Алёна

Прочитано 8145 раз

Навчально-методичне та програмне забезпечення викладання курсу «Інформатика»

Последнее изменение Понедельник, 07 Октябрь 2019 11:04
Оцените материал
(0 голосов)
20 серпня 2019 р. на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР відбувся семінар для керівників ОТГ, районних/міських методичних об'єднань з інформатики «Навчально-методичне та програмне забезпечення викладання курсу «Інформатика» в сучасній школі». Гостем та спікером семінару була Оксана Пасічник – учитель інформатики НВК «Школа-гімназія «Сихівська»», м.Львів, член робочої групи МОН України з укладання Державного стандарту початкової та загальної середньої освіти Нової української школи, співавтор освітніх програм з інформатики для 1-2, 3-4 класів, яка поділилась своїм досвідом роботи, креативними ідеями та натхненням щодо ефективного навчання сучасних дітей.
Учасники розглянули зміст інформатичної галузі та державного стандарту початкової освіти; занурилися у компетентну та позитивну взаємодію з цифровими технологіями під час безпечного користування Інтернетом та цифровою грамотністю; стратегії ефективного навчання та долання проблем.
Творчі ідеї регіональних тренерів НУШ (Собакар О., Іванісова С., Пушкаш В., Князєва В., Грицанюк Д., Слободенюк О., Злиденна Н., Бодня І., Черкасова Л., Московська М., Бєльська О.) щодо викладання інформатики в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» були представлені серією майстер-класів для 25 учасників семінару.