• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Светлана Васильченко

Сайт: www.ciit.zp.ua Прочитано 5226 раз

I дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді (2013-2014 н.р.)

Создан: Суббота, 16 Ноябрь 2013 21:27 Последнее изменение Воскресенье, 31 Август 2014 17:20
Оцените материал
(0 голосов)
Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка започатковує Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді як різновид учнівської Інтернет-олімпіади (поки що неофіційної) щиро радий запросити вчителів та учнів до участі в цьому Інтернет-змаганні
 
Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді – це змагання, що наслідує традиції проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад, спрямовуючи увагу учнів на молоду Всеукраїнську учнівську олімпіаду з інформаційних технологій, засновану два роки тому. Головна мета змагання: залучити до олімпіадного руху з інформаційних технологій якомога більше учнів шкіл усієї України.
 
Учні виконують завдання, зосереджені на знаннях засобів Microsoft Office(Word, PowerPoint, Excel та Access) та обізнаності в області баз даних загалом, підвищеної складності з використанням більшості їх інструментів. На відміну від звичайної олімпіади, це змагання проводиться за допомогою мережі Інтернет та сайту. Турнір проводиться повністю дистанційно: за допомогою функціональності ресурсу учасники отримують завдання, надсилають свої розв’язки, ставлять питання авторам задач та журі, журі власне перевіряє роботи та вносить бали в систему, також за допомогою цього сайту відбувається апеляція результатів. В рамках турніру планується проведення онлайн-консультацій, вебінарів тощо.
 
Основними дійовими особами змагання, як зазвичай, є учасники, журі, оргкомітет та координатори. Навчальний заклад подає заявку, в якій вказує координатора (керівника команди цього закладу) та учасників (учні 8-11 класів), кількість яких необмежена. Після реєстрації учасники розв’язують задачі 4 етапів та отримують нагороди відповідно до їх результатів.
 
 
Зразок заявки для реєстрації учасників. Її необхідно надіслати на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 1 грудня 2013 року.
 
І етап Дистанційного турніру планується провести 13 грудня 2013 року. Орієнтовний початок змагання о 15:30. Час виконання робіт: 3 години. Змагання повністю дистанційне і не потребує присутності ані учасників, ані журі в одному конкретному місці. Попередньо узгоджувальна нарада членів журі, координаторів команд та оргкомітету відбудеться 25 листопада 2013 року о 16:00, проте у розкладі можливі зміни через технічні та документальні причини. Деталі на сайті itech.bz.ua (через технічні причини наразі дізнавайтесь деталі за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. )
 
З повагою, Гогерчак Григорій Іванович
організатор Турніру
 
Открыть Про участие Запорожской области в турнире.
 
Поздравляем Кибко Александру, ученицу 9 класса Гимназии №28 с ІІІ дипломом!
  • Коментарии

  • Еще от автора

  • похожие материалы

  • еще в этой категории

Вы не имеете прав для размещения коментариев