• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Собакарь Алёна

Собакарь Алёна

19-21 серпня 2019 р. на базі Запорізької гімназії № 28 відбувся тренінг для 22 вчителів інформатики «Методика викладання вибіркового спецкурсу «Графічний дизайн» в курсі інформатики 10-11 класу».
Під час тренінгу вчителі інформатики мали можливість: розглянути змістовні лінії освітньої програми («Графічний дизайн як засіб візуальної комунікації», «Растрова графіка», «Основи композиції та дизайну», «Векторна графіка», «Графічний дизайн у поліграфії»); працювати в різних програмних забезпеченнях та познайомитись з онлайн ресурсами для реалізації графічного дизайну та комп’ютерної верстки на уроках інформатики; створити власні візитівки, буклети, логотипи, слогани; відчути переваги інтерактивного навчання, організації колективної та групової роботи. Творили, порівнювали, уточнювали, пояснювали, досліджували, моделювали свої ідеї у вигляді лепбуків.
Вдячні адміністрації Запорізької гімназії № 28 Бурмі Ірині Миколаївні та вчителям інформатики Кревсуну Юрію Миколайовичу та Горбань Тамарі Андріївні за надану можливість працювати в комфортних умовах впродовж тренінгу.
20 серпня 2019 р. на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР відбувся семінар для керівників ОТГ, районних/міських методичних об'єднань з інформатики «Навчально-методичне та програмне забезпечення викладання курсу «Інформатика» в сучасній школі». Гостем та спікером семінару була Оксана Пасічник – учитель інформатики НВК «Школа-гімназія «Сихівська»», м.Львів, член робочої групи МОН України з укладання Державного стандарту початкової та загальної середньої освіти Нової української школи, співавтор освітніх програм з інформатики для 1-2, 3-4 класів, яка поділилась своїм досвідом роботи, креативними ідеями та натхненням щодо ефективного навчання сучасних дітей.
Учасники розглянули зміст інформатичної галузі та державного стандарту початкової освіти; занурилися у компетентну та позитивну взаємодію з цифровими технологіями під час безпечного користування Інтернетом та цифровою грамотністю; стратегії ефективного навчання та долання проблем.
Творчі ідеї регіональних тренерів НУШ (Собакар О., Іванісова С., Пушкаш В., Князєва В., Грицанюк Д., Слободенюк О., Злиденна Н., Бодня І., Черкасова Л., Московська М., Бєльська О.) щодо викладання інформатики в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» були представлені серією майстер-класів для 25 учасників семінару.
 
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4.04.2018 р. № 237 (зі змінами), наказу МОНУ від 01.04.2019 № 415 «Про деякі питання організації у 2019 році підвищення кваліфікації педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» упродовж травня-серпня 2019 року проведені очні тренінги для  для вчителів початкових класів, які працюють за освітньою програмою інтегрованого курсу "Я досліджую світ", вчителів інформатики відповідно до концепції «Нова українська школа».
 
З метою формування інформаційної культури вчителів, ознайомлення з соціальними сервісами технологій Веб 2.0 та використання їх в освітній діяльності з 25.03 по 28.03.2019 року на базі Вільнянської спеціальної школи - інтернат Запорізької обласної ради відбувся тренінг "Мережеві технології Веб 2.0 у педагогічній діяльності".
20 педагогів та вихователів освітнього закладу мали можливість познайомитися із сервісами Веб 2.0, технологією Вікі, опанувати Google-сервіси та мобільні додатки, сервіси для створення дидактичного матеріалу та зворотнього зв'язку.
Тренер: Собакар О.О., старший викладач кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті. 
Цьогоріч майже 100 найталановитіших учнів із 26 команд України прибули на відкриття ІV етапу VIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у м.Дніпро.
Впродовж 5 днів учні не тільки змагались, а й мали можливість відвідати пам’ятні місця: діараму, історичний музей, музей воїнів АТО.
Команда Запорізької області у складі 5 учнів проявили нестандартне мислення, креативність під час розв’язування олімпіадних задач та показали високі результати щодо володіння інформаційними технологіми.
 
За результатами олімпіади всі наші учні стали призерами ІV етапу VIII Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ:
Чушенко Ярослав, учень 10 класу Запорізької гімназії № 28 нагороджений дипломом ІІ ступеня (вчитель Горбань Тамара Андріївна, Запорізька гімназія № 28);
Трембач Анастасія, учениця 11 класу Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 16 з поглибленим вивченням іноземних мов, нагороджена дипломом ІІ ступеня, (вчитель Дубінін Андрій Олександрович, Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 16 з поглибленим вивченням іноземних мов);
Воробйов Кирило, учень 8 класу Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 16 з поглибленим вивченням іноземних мов нагороджений дипломом ІІ ступеню, (вчитель Дубінін Андрій Олександрович, Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 16 з поглибленим вивченням іноземних мов);
Бєлікова Маргарита, учениця 9 класу Запорізької гімназії № 28 нагороджена дипломом ІІІ ступеня (вчитель Горбань Тамара Андріївна, Запорізька гімназія № 28);
Депенчук Марія, учениця 10 класу Енергодарського багатопрофільного ліцею нагороджена дипломом ІІІ ступеня (вчитель Дятлова Олена Анатоліївна, Енергодарський багатопрофільний ліцей).
 
Учасники олімпіади були не тільки нагороджені дипломами, а ще й подарунками: ІІ місця- футболка, ланчбокс та фітнестреккер , ІІІ місця-фітнестреккер та акумуляторний ліхтарик.
Хотілось би подякувати нашим постійним авторам завдань районних та обласних етапів олімпіади з ІТ Гаршиній Людмилі Сергіївні та Горбань Тамарі Андріївні за їх плідну працю під час підготовки команди Запорізького регіону до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
Ми пишаємось здобутками наших учнів та колег! Бажаємо натхнення та творчості! Відеорепортаж з олімпіади. Фотоалобом другого дня.
 
Відеорепортаж з олімпіади
Фотоалобом другого дня
Порядок проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2018-2019 н.р.
Методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2018/2019 навчальному році
Наказ НДОН від 25.10.2017 №0685 Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та підготовку до ІІІ етапу у 2017-2018 н.р.
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у Запорізькій області у 2017-2018 н.р.
 
Наказ Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА від 20.09.2017 № 0616 Про проведення І (шкільного) етапу обласних, міжрегіональних і Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і підготовку до ІІ етапу 2017/2018 навчального року
Рекомендацiї щодо проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
Лист ІМЗО МОН України від 27.12.2017 № 21.1/10-2949 Про проведення IІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та інформатики
Порядок проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2017-2018 н.р.
 
Наказ НДОН від 25.10.2017 №0685 Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та підготовку до ІІІ етапу у 2017-2018 н.р.
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у Запорізькій області 2017/2018 н.р.
 
Наказ Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА від 20.09.2017 № 0616 Про проведення І (шкільного) етапу обласних, міжрегіональних і Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і підготовку до ІІ етапу 2017/2018 навчального року
Рекомендацiї щодо проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
З метою стимулювання активної участі вчителів у становленні і розвитку національної системи освіти, популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності у січні-лютому 2017 року був проведений обласний етап конкурсу «Вчитель року-2017» в номінації «Інформатика» .
 
До очного підсумкового етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2017» були запрошені:
 - Князєва Вікторія Миколаївна, вчитель інформатики Мелітопольської спеціалізованої школи I-III ступенів № 23 Мелітопольської міської ради Запорізької області;
 - Бєльська Ольга Володимирівна, вчитель інформатики Кам'янсько-Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Кам'янсько-Дніпровськoї районної ради Запорізької області;
 - Рабешко Вадим Віталійович, вчитель інформатики Матвіївського ЗНВК «Всесвіт» Вільнянської районної ради Запорізької області;
 
Учасникам були запропоновані конкурсні випробування:
 -  «Майстер-клас «Я роблю так»» - оцінювання методичної майстерності конкурсанта, його вміння транслювати власний досвід учасникам майстер-класу;
 - «Експертний аналіз навчального матеріалу підручника» – перевірка вміння конкурсантів аналізувати навчальний та науково-методичний апарат підручників для загальноосвітніх навчальних закладів; вміння раціонально використовувати представлений матеріал підручника; виявлення здатності критично ставитися до запропонованих методичних матеріалів;
 - «Навчальний проект» - перевірка вміння конкурсантів проектувати дослідницько-пошукову діяльність учнів;
 - «Проведення відкритих конкурсних уроків у Запорізькій гімназії № 28» -виявлення професійної компетентності конкурсантів, умінь запровадження власних методичних здобутків, обраної педагогічної технології під час навчально-виховного процесу.
 
За підсумками 3-х конкурсних днів  були визначені призові місця:
 - Князєва Вікторія Миколаївна – І місце;
 - Бєльська Ольга Володимирівна- ІІ місце;
 - Рабешко Вадим Віталійович – ІІІ місце.
 
Вітаємо учасників обласного етапу з перемогою , бажаємо натхнення та творчих здобутків у майбутньому!
Перебіг подій конкурсу можна переглянути за посиланням
Порядок проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ у 2016-2017 н.р
Лист Інституту модернізації змісту освіти МОНУ від 16.01.2017 № 2.1/10-41 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій»
 
Наказ №0778 вiд 25.10.2016 Про проведення ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році та підготовку до ІІІ (обласного) етапу
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у Запорізькій області
 
Наказ №0670 вiд 16.09.2016 Про проведення І (шкільного) етапу обласних міжрегіональних і Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році та підготовку до ІІ етапу
Рекомендації щодо проведення  І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
Страница 1 из 2