• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:

Тренінги з ІКТ на 2017 рік

Термін проведення Тематика тренінгу Форма навчання Кількість учасників / сертифікатів Тренери
03-05.01 - 01.03-29.05
квітень-червень
травень-червень
Інтерактивні засоби навчання Очно-дистанц. 24/10
68/16
18/6
13/2
Телятник К.В.
01.02-01.04
01.05-01.09
01.09-01.11
Впровадження квест-технології в освітній процес Дистанц. 298/70
58/10
95/26
Сокол І.М.
13.02
24.02
15.03
27.03
10.10
Основи програмування апаратної платформи Arduino Очно 12 / 12
12 / 12
20 / 20
13 / 13
15 / 15
Іванов С.А.
20-22.02 Тренінг відповідальних за інформатизацію області Очно 27 / 27 Телятник К.В.
23-24.02 Тренінг відповідальних за інформатизацію інтернатів Очно 28 / 28 Телятник К.В.
27.02-01.03
11-13.04
11-13.05
Методика викладання інформатики в початковій школі Очно 12 / 12
20 / 20
20 / 16
Іванісова С.І.
Собакар О.О.
01.03-01.05
15.10-15.11
Використання платформи Moodle у навчальному процесі Дистанц 72 / 8
144 / 11
Швець Ю.О.
09-10.03
06-07.04
24-25.04
Хмарні технології в освіті (для підготовки районних тренерів) Очно 18 / 18
20 / 20
13 / 13
Сокол І.М.
20-24.03
24-28.04
20-24.11
04-07.12
18-21.12
Інформаційно - комунікаційне освітнє середовище початкової школи Очно 21 / 18
20 / 20
23 / 21
21 / 20
25 / 22
Іванісова С.І.
20-24.03 Модель навчання “1 комп'ютер - 1 учень” Очно 44 / 44 Телятник К.В.
Сокол І.М.
Черкасова Л.
Скрипка Г.
11.05 Ефективні практики науково-методичного супроводу розвитку освіти в ОТГ Очно 22 / - Присяжнюк Ю.С.
Іванісова С.І.
Курінна А.І.
Чернікова Л.А.
Задорожкіна Я.С.
06-09.06 Мережеві технології Веб 2.0 Очно 18 / 16 Телятник К.В.
18-19.10 «Математичні основи інформатики» для підготовки районних тренерів ЗОІППО 23 /23 Собакар О.О.
28.10 Міні-тренінг «QR-код як атрибут Сучасності» МДПУ 6 / 6 Телятник К.В.
Півненко Ю.В.
18-19.11 Комп'ютерна музика та цифрова обробка звуку ЗОІППО 19 / - Собакар О.О.
16-17.12 Формальна логіка ЗОІППО 17 / - Телятник К.В.
Чернікова Л.А.
19-21.12 Цифрове середовище закладу освіти ЗОІППО 30 / 30 Саражинська Н.В.
23-24.12 Креативне програмування ЗОІППО 21 / - Пасечнік О.
Швець Ю.О.
Мережеві технології Веб 2.0
Всього 560 / 557
Обласний координатор: Сокол І.М.
20-24.02 Пологівський р-н
Комунарський р-н
Очно 20 / 20
12 / 12
Кірілова Т.
Павленко О.
20-24.03 Мелітополь, група 1
Мелітополь, група 2
Очно 20 / 20
21 / 21
Бабіч В.К.
Нештун О.
27-31.03 м.Енергодар, група 1
м.Енергодар, група 2
Мелітопольський, група 1
Мелітопольський, група 2
м.Енергодар, група 3
Заводський
Дніпровський
Гуляйпільський
Запорізький
м.Енергодар, група 4
м.Енергодар, група 5
Очно 11 / 11
10 / 10
21 / 21
20 / 20
10 / 10
21 / 21
24 / 24
21 / 21
20 / 20
20 / 20
10 / 10
Трубіцина А.
Ройко О.
Семикопенко Г.
Романенко О.
Московська М.
Улинець Л.
Коротка О.
Бодня І.
Малюк Н.
Висоцька О.
Мєльков В.
3-8.04 Новомиколаївський р-н Очно 21 / 21 Таран Н.
29.05-02.06 Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Світанок» Очно 20 / 20 Мачула І.В.
02-09.06 Мелітопольський р-н Очно 20 / 20 Романенко О.В.
6-12.06 Комунарський р-н Очно 20 / 20 Карпук О.І.
06-15.06 Олександрівський р-н Очно 12 / 12 Ткаченко Т.В.
07-13.06 Заводський р-н Очно 10 / 10 Улинець Л.М.
06-12.06 Заводський р-н Очно 20 / 20 Башкардіна С.М.
15-19.08 Мелітополь Очно 20 / 19 Бабіч В.К.
7-11.08 Терпенівський інтернат Очно 20 / 20 Волконітіна Ю.В.
25-31.08 Терпенівський інтернат Очно 10 / 10 Волконітіна Ю.В.
31.10-2.11 Вознесенівський р-н Очно 23 / 22 Швець К.А.
30.10-03.11 Комунарський р-н
Мелітопольський р-н
Веселівський
Приазовський р-н
К-Дніпровський
Комиш-Зорянська СР
Очно 10 / 10
20 / 20
10 / 10
26 / 26
20 / 20
17 / 16
Батаєва Н.Романенко О.В.
Клименко Н.
Подлєсна І. С.
Бєльська О.>br />Сердюк С.
Безпечний та відповідальний Інтернет
Всього 64 / 64
Обласний координатор: Сокол І.М.
22.03 Гуляйпільський р-н Очно 20 / 20 Бодня І.В.
27.03 м.Мелітополь Очно 24 / 24 Бабич В.К.
07.06 Гуляйпільський р-н Очно 20 / 20 Бодня І.В.
Основи ІКТ
Всього 149 / 149
Обласний координатор: Чернікова Л.А.
27-31.03 Заводський
Токмацька СЗШІ
Очно 10/10
20 / 20
Башкардіна С. М.
Строєвська Л. М.
03-07.04 м. Бердянськ
Вільнянська СЗШІ
Очно 31 / 31
23 / 23
Бібченко А.О.
Соболь І.А
06-12.06 Олександрівський Очно 15 / 15 Іванова І.Л.
22-30.08 м. Мелітополь Очно 12 / 12 Макушевич А. Ю.
30.10-03.11 Гуляйпільський
Шевченківський
Токмацька СЗШІ
Очно 12 / 12
10 / 10
16 / 16
Сидоренко Л.В.
Форманюк Т.А.
Строєвська Л.М.
Інтел: Навчання для майбутнього, версія 3
Всього 132 / 132
Обласний координатор: Чернікова Л.А.
27.03-
01.04
Заводський Очно 10 / 10 Мачула І.В.
27-31.03 Комунарський Очно 19 / 19 Левченко В.В.
20- 31.03 м. Мелітополь Очно 10 / 10 Новицька І.М.
17–23.08 м. Мелітополь Очно 11 / 11 Новицька І.М.
30.10-
04.11
Дніпровський
Шевченківський
Очно 20 / 20
20 / 20
Коротка О.Б.
Левченко В.В.
березень-
жовтень
м. Мелітополь Очно 20 / 20 Москаленко М.В.
01-07.11 Мелітопольський
Мелітопольський
Очно 10 / 10 Горюнов Д.В.
Рудь Г.І.
Інтерактивні засоби навчання
Всього 249 / 135
Обласний координатор: Телятник К.В.
22-24.03 м. Мелітополь, ЗОШ №24 Очно-
дистанц.
20 / 10 Грицанюк Д.Г.
27-29.03 м. Енергодар Очно-
дистанц.
20 / 16 Кабакова О.В.
30.05-01.06 м. Мелітополь, ЗОШ №14 Очно-
дистанц.
21 / 17 Грицанюк Д.Г.
06-08.06 м. Мелітополь, ЗОШ №15 Очно-
дистанц.
24 / 11 Грицанюк Д.Г.
13-15.06 м. Мелітополь, ЗОШ №1 Очно-
дистанц.
20 / 13 Грицанюк Д.Г.
21-23.08 Мелітопольський район Очно-
дистанц.
18 / 7 Грицанюк Д.Г.
16.08-16.09 Дніпровський Очно-
дистанц.
18 / 14 Циммерман О.В.
Жовтень-
листопад
Запорізька область Очно-
дистанц.
76 / 35 Циммерман О.В.
Грудень Запорізький педагогічний коледж Очно-
дистанц.
12 / 12 Циммерман О.В.
Хмарні сервіси в освіті, 20 годин
Всього 128 / 118
Обласний координатор: Сокол І.М.
Березень Запорізька гімназія № 31 Очно 22 / 22 Хляпова І.
5-7.06 Запорізька гімназія № 31 Очно 20 / 20 Хляпова І.
29-30.05 Розівський р-н Очно 23 / 23 Яновська О.С.
23-24.10 Обласне підпорядкування Очно 10 / 10 Волконітіна Ю.
2-3.11 Токмацький Очно 23 / 23 Слободенюк О.
30.10-1.11 м.Токмак Очно 20 / 20 Слободенюк О.
05-06.12 Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Очно 10 / - Волконітіна Ю.
Хмарні сервіси в освіті, 40 годин
Всього 455 / 406
Обласний координатор: Сокол І.М.
24.04-12.05 Мелітопольський р-н Очно 26 / - Дядьков О.О.
29.05-03.06 Новомиколаївський р-н Очно 12 / 12 Таран Н.М.
12-19.06 Мелітопольський р-н Очно 20 / 20 Семикопенко Г.М.
30.05-07.06 м.Мелітополь Очно 20 / 20 Бабіч В.К.
30.05-06.06 м.Мелітополь Очно 20 / 20 Нештун О. В.
12-16.06 Гуляйпільський р-н Очно 20 / 20 Бодня І.В.
23-27.10 м.Мелітополь
м.Мелітополь
Василівський
Очно 20 / 20
21 / 21
20 /20
Бабіч В.К.
Щербакова Н.
Ромашко О.
25.10-9.11 Пологівський Очно 13 / 12 Хоменко М.
30.10-5.11 Новомиколаївська Очно 11 / 11 Таран Н.
30.10-03.11 Гуляйпільський
Комунарський
Заводський
Запорізький
Дніпровський
Комунарський
Заводський
Дніпровський
Очно 24 / 24
10 / 10
20 / 20
20 / 20
20 / 20
10 / 10
15 / 14
20 / 20
Бодня І.
Чернюк Г.
Улинець Л.
Черкасова Л.
Чирва О.
Чернюк Г.
Солодка С.
Муковоз О.
06.11-04.12 Олександрівський Очно 23 / 23 Ткаченко Т.
08.11-14.11 м.Мелітополь Очно 13 / 13 Щербакова Н.
Листопад м.Токмак Очно 20 / 20 Слободенюк О.
20-24.11 Комунарський Очно 10 / 10 Павленко О.
Листопад-
Грудень
Січовий колегіум Очно 21 / - Нагорнова Т.Ю.
29.11-13.12 Запорізький педагогічний коледж Очно 26 / 26 Черкасова Л.