• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:

Тренінги з IКТ 2019

Реєстрація тренінгів на квітень-червень
 
 
Термін проведення
Тематика тренінгу
Форма навчання
Куратор
Січень
3-5.01
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради
результати роботи
Очно-дистанційна Стадниченко К.
09.01-11.01
Інструменти впорядкування електронного контенту до уроку
Місце проведення: Запорізька спеціалізована школа-інтернат II-III ст. «Козацький ліцей»
результати роботи
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Півненко Ю.
09-12.01
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Економіко-правничій коледж ЗНУ
результати роботи
Очна Сокол І.
Давидовський М.
22-24.01
Основи Інтернету речей
Місце проведення: Інженерний інститут ЗНУ
результати роботи
Очна Полякова Н.
Лютий
6-8.02
Хмарні сервіси в бібліотечній діяльності
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Крижко Л.
Стадниченко К.
12-14.02
Основи кібербезпеки
Місце проведення: Інженерний інститут ЗНУ
Очна Полякова Н.
18-20.02
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20
Очна Собакар О.
Іванісова С.
Березень
28.02-02.03
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Собакар О.
Іванісова С.
4-6.03
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Інформаційна безпека» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО, кабінет 9/1
Очно-дистанційна Сокол І.
4-6.03
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: ЗОІППО, кабінет 9/2
Очна Собакар О.
Іванісова С.
4-6.03
Цифрова лабораторія на базі програмно-апаратної платформи Arduino на уроках природничих дисциплін в контексті STEM-освіти
відмінено
Очна Іванов С.
4-6.03
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Комп'ютерна музика та цифрова обробка звуку» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО, кабінет 328
Очно-дистанційна Олійник Ю.
12-14.03
Інтернет-сервіси в роботі вчителя історії та правознавства
Місце проведення: Бердянська гімназія № 3
Очна Сирцова О.
Сокол І.
20-22.03
Супровід освітньої діяльності засобами Google Класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
25-28.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Орієнтир»
Очна Давидовський М.
Сокол І.
25-29.03
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Очна Собакар О.
26-28.03
Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище початкової школи
Місце проведення: м.Мелітополь
Очна Іванісова С.
25-27.03
Використання конструкторів Lego з робототехніки у навчальному процесі в контексті STEM-освіти
Місце проведення: КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані», кабінет 302
Очна Гезалова М.
25-29.03
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Вільнянський район
перенесено на 1-5.04
Очна Караруш Н.
25-29.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Гуляйпільський колегіум "Лідер"
Очна Бодня І.
25-29.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №100
Очна Чирва О.
25-29.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Новомиколаївський р-н
Очна Таран Н.
25-29.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
перенесено на 12-16.08
Очна Волконітіна Ю.
25-29.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: ВОМС Розівської РДА
Очна Яновська О.
25-29.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Кам`янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат
Очна Бєльська О.
Квітень
9-11.04
Я - дослідник
Місце проведення: Балабинський НВК «Престиж»
перенесено на 17-18.05
Очна Гущина Н.
10-12.04
Використання хмарних сервісів для навчання в умовах персонального аккаунта
Місце проведення: Запорізький колегіум "Елінт"
перенесено на 10-12.06
Очно-дистанційна
 
Коротка О.
22-24.04
Впровадження квест-технології у викладання предмета «Основи здоров’я»
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Півненко Ю.
Сокол І.
22-24.04
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Веб-технології» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Давидовський М.
22-24.04
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: ВО Мелітопольської РДА
Очна Собакар О.
Іванісова С.
Травень
2-4.05
Веб-інструментарій учителя-мовника
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
6-8.05
Використання платформи Moodle у навчальному процесі
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Швець Ю.
6-8.05
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Собакар О.
Іванісова С.
15-17.05
Інструменти впорядкування електронного контенту до уроку
Місце проведення: Бердянський центр професійно-технічної освіти
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Півненко Ю.
15-17.05
Програмне моделювання фізичних явищ та візуалізація рішення фізичних задач
Місце проведення: ЗОІППО
Очна
Іванов С.
Васильченко Л.В.
20-22.05
Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище початкової школи
Місце проведення: м.Мелітополь
Очна Собакар О.
Іванісова С.
22-24.05 Веб-інструментарій учителя-мовника (для учителів зарубіжної літератури, російської мови та літератури), Місце проведення: буде визначено додатково Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
27-29.05
Візуаліізація алгоритмічного мислення у контексті STEM-освіти
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Іванов С.
27-29.05
Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище початкової школи
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Собакар О.
Іванісова С.
27-30.05
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Ліцей № 19 Мелітопольської міської ради
Очна Сокол І.
Давидовський М.
28-30.05
Тренінги спільно з «ІТ школяр»
Місце проведення: ЗОІППО
відмінено
Очна Тренери ІТ-школяр
Червень
30.05-01.06
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Комп'ютерна анімація» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Швець Ю.
3-4.06
Сучасні загрози та фейки мережі Інтернет
Місце проведення: Січовий колегіум, кабінет 5
Очна Сокол І.
Давидовський М.
3-5.06
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: відділ освіти молоді та спорту Чернігівської селищної ради
Очно-дистанційна Грицанюк Д.
3-5.06
Використання конструкторів Lego з робототехніки у навчальному процесі в контексті STEM-освіти
Місце проведення: КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані»
Очна Гезалова М.
3-7.06
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 75
Очна Улинець Л.М.
3-7.06
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Очна Бодня І.
3-7.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Високівська ЗШ І-ІІІ ст.
Очна Семикопенко Г.
3-7.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Мирненська ЗШ
Очна Романенко О.
3-7.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Кам`янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат
Очна Бєльська О.
5-7.06
Впровадження квест-технології в освітній процес
Місце проведення: Січовий колегіум, кабінет 5
Очна Сокол І.
Давидовський М.
6-8.06
Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище початкової школи
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Собакар О.
Іванісова С.
10-12.06
Впровадження квест-технології в освітній процес
Місце проведення: ВО Мелітопольської РДА
Очно-дистанційна Сокол І.
10-12.06
Інструменти впорядкування електронного контенту до уроку
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Півненко Ю.
10-12.06
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Циммерман О.
10-12.06
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: ВО Мелітопольської РДА
Очно-дистанційна Грицанюк Д.
10-12.06
Я - дослідник
Місце проведення: НВК «Перспектива»
Очна Гущина Н.
10-14.06
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Очна Сидоренко Л.
10-14.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Гуляйпільський р-н
Очна Бодня І.
10-14.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
перенесено на 19-23.08
Очна Волконітіна Ю.
10-14.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Кам`янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат
Очна Бєльська О.
18-20.06
Технології навчання ХХІ століття: особливості застосування в українській школі
Місце проведення:  буде визначено додатково
Очна Сирцова О.
Курінна А.
Сокол І.
18-20.06
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: м.Бердянськ
Очна Собакар О.
Іванісова С.
18-19.06
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Веб-технології» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Давидовський М.
20-22.06
Відеосервіси в роботі вчителя-мовника
Місце проведення: ЗОІППО
очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
20-22.06
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Собакар О.
Іванісова С.
24-26.06
Інструменти feedback (зворотнього зв'язку) в освітньому процесі
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
24-26.06
Інтернет-сервіси в роботі вчителя історії та правознавства
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Давидовський М.
Сирцова О.
24-26.06
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Комп'ютерна анімація» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Швець Ю.
Серпень
14-16.08
Використання Інтернету в бібліотечній роботі
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Крижко Л.
Стадниченко К.
19-21.08
Відеосервіси в роботі вчителя-мовника
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Путій Т.
19-21.08
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Графічний дизайн» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: Запорізька гімназія №28
Очно-дистанційна Собакар О.
19-22.08
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Улинець Л.
19-21.08
Відеосервіси в роботі вчителя-мовника
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Путій Т.
27-29.08
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Тривимірне моделювання» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Рабешко В.
27-29.08
Впровадження квест-технології в освітній процес
Місце проведення: ВО Чернігівської селищної ради
Очно-дистанційна Сокол І.
27-29.08
Інструменти feedback (зворотнього зв'язку) в освітньому процесі
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Путій Т.
27-29.08
Інтернет-сервіси в роботі вчителя історії та правознавства
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Давидовський М.
Сирцова О.
27-29.08
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Графічний дизайн» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: Запорізька загальноосвітня школа I-III ступенів № 83
Очно-дистанційна Собакар О.
Вересень
18-20.09
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Бази даних» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: м.Бердянськ
Очно-дистанційна Швець Ю.
23-25.09
Впровадження квест-технології у викладання предмета «Основи здоров’я»
Місце проведення: ВО Мелітопольської районної державної адміністрації
Очна Півненко Ю.
Сокол І.
25-27.09
Використання Інтернету в бібліотечній роботі
Місце проведення: ВО Мелітопольської РДА
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Крижко Л.
25-27.09
Комп'ютерне моделювання явищ природи на уроках природничих дисциплін в контексті STEM-освіти
Місце проведення: буде визначено додатково
Очно-дистанційна Іванов С.
25-27.09
Програмне моделювання фізичних явищ та візуалізація рішення фізичних задач
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Іванов С.
25-27.09
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: Преславська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
перенесено 25-27.03
Очно-дистанційна Грицанюк Д.
Жовтень
15-17.10
Впровадження квест-технології в освітній процес
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Сокол І.
Давидовський М.
16-18.10
Тренінги спільно з "ІТ школяр"
Місце проведення: ЗОІППО
відмінено
Очна Тренери ІТ-школяр
18-19.10
Як визначити фейк серед інтернет-ресурсів (Медіаграмотність вчителя)
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Сирцова О.
Сокол І.
28-30.10
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Бази даних» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Швець Ю.
28-30.10
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: м. Мелітополь
Очно-дистанційна Грицанюк Д.
29-31.10
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Основи електронного документообігу» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ТВО Олександрівського району
Очно-дистанційна Собакар О.
Задорожкіна Я.
28.10-1.11
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Запорізький технічний ліцей
перенесено на 10-14.06
Очна Ткаченко Т.В.
30.10-1.11
Веб-інструментарій бібліотекаря закладу освіти
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Крижко Л.
Листопад
6-8.11
Супровід освітньої діяльності засобами Google Класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
12-14.11
Використання креативного програмування в предметах художньо-естетичного циклу
Місце проведення: ВО ВК Бердянської МР
Очно-дистанційна Швець Ю.
27-29.11
Розробка електронного освітнього контенту
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Півненко Ю.