• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:

Тренінги з IКТ на 2019 рік

УВАГА!!
Реєстрація тренінгів на серпень-жовтень
 
Нормативна база
 
Наказ КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 182 від 31.09.2019 Про внесення змін до графіку проведення тренінгів у 2019 р.
Наказ КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 155 від 03.09.2019 Про внесення змін до графіку проведення тренінгів у 2019 р.
Наказ КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 152 від 09.08.2019 Про внесення змін до графіку проведення тренінгів у 2019 році
Лист КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 397 від 06.08.2019 Про зміну терміну проведення тренінгу для бібліотекарів закладів освіти
Наказ КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 146 від 24.06.2019 Про внесення змін до графіку проведення тренінгів у 2019 р.
Лист КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 357 від 14.06.2019 Про зміну терміну тренінгу «Методика викладання вибіркового спецкурсу «Графічний дизайн» в курсі інформатики 10-11 класу»
Наказ КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 125 від 29.05.2019 Про внесення змін до графіку проведення тренінгів у 2019 р.
Лист КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 323 від 31.05.2019 Про зміну терміну цільового тренінгу «Використання інтерактивних засобів навчання»
Лист КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 279 від 18.05.2019 Про перенесення тренінгу «Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище початкової школи»
Наказ КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 097 від 22.04.2019 "Про внесення змін до графіку проведення тренінгів у 2019 р."
Наказ КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 087 від 08.04.2019 "Про внесення змін до графіку проведення тренінгів у 2019 р."
Наказ КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 071 від 21.03.2019 "Про внесення змін до графіку проведення тренінгів у 2019 р."
Наказ КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 048 від 22.02.2019 "Про внесення змін до графіку проведення тренінгів у 2019 р."
Лист КЗ "ЗОІППО" ЗОР № 005 від 03.01.2019 Про надання роз’яснень щодо організації та проведення КПК та тренінгів у 2019 році
 

 
 

 
Термін проведення
Тематика тренінгу
Форма навчання
Куратор
Січень
3-5.01
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради
результати роботи
Очно-дистанційна Стадниченко К.
09.01-11.01
Інструменти впорядкування електронного контенту до уроку
Місце проведення: Запорізька спеціалізована школа-інтернат II-III ст. «Козацький ліцей»
результати роботи
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Півненко Ю.
09-12.01
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Економіко-правничій коледж ЗНУ
результати роботи
Очна Сокол І.
Давидовський М.
22-24.01
Основи Інтернету речей
Місце проведення: Інженерний інститут ЗНУ
результати роботи
Очна Полякова Н.
Лютий
6-8.02
Хмарні сервіси в бібліотечній діяльності
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Крижко Л.
Стадниченко К.
12-14.02
Основи кібербезпеки
Місце проведення: Інженерний інститут ЗНУ
Очна Полякова Н.
18-20.02
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20
Очна Собакар О.
Іванісова С.
Березень
28.02-02.03
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Собакар О.
Іванісова С.
4-6.03
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Інформаційна безпека» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО, кабінет 9/1
Очно-дистанційна Сокол І.
4-6.03
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
Місце проведення: ЗОІППО, кабінет 9/2
Очна Собакар О.
Іванісова С.
відмінено
наказ 048
Цифрова лабораторія на базі програмно-апаратної платформи Arduino на уроках природничих дисциплін в контексті STEM-освіти
Очна Іванов С.
4-6.03
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Комп'ютерна музика та цифрова обробка звуку» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО, кабінет 328
Очно-дистанційна Олійник Ю.
12-14.03
Інтернет-сервіси в роботі вчителя історії та правознавства
Місце проведення: Бердянська гімназія № 3
Очна Сирцова О.
Сокол І.
20-22.03
Супровід освітньої діяльності засобами Google Класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
25-28.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Орієнтир»
Очна Давидовський М.
Сокол І.
25-29.03
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Очна Собакар О.
27-29.03
Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище початкової школи
Місце проведення: м.Мелітополь
Очна
Іванісова С.
Грицанюк Д.
25-27.03
Використання конструкторів Lego з робототехніки у навчальному процесі в контексті STEM-освіти
Місце проведення: КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані», кабінет 302
Очна Гезалова М.
25-27.03
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: Преславська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Очно-дистанційна Грицанюк Д.
25-29.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Гуляйпільський колегіум "Лідер"
Очна Бодня І.
25-29.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №100
Очна Чирва О.
25-29.03
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Кам`янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат
Очна Бєльська О.
Квітень
1-5.04
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Вільнянський район
Очна Караруш Н.
1-5.04
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: ВОМС Розівської РДА
Очна Яновська О.
22-24.04
Впровадження квест-технології у викладання предмета «Основи здоров’я»
Місце проведення: ЗОІППО, кабінет 9/1
Очна Півненко Ю.
Сокол І.
22-24.04
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Веб-технології» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО, кабінет 9/2
Очно-дистанційна Давидовський М.
відмінено
наказ 097
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі Очна Собакар О.
Іванісова С.
22-24.04
Інформаційно - комунікаційне освітнє середовище вчителя та учня початкової школи
Місце проведення: Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14
Очна Собакар О.
Іванісова С.
Травень
2-4.05
Веб-інструментарій учителя-мовника
Місце проведення: ЗОІППО, кабінет 9/2
Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
6-8.05
Використання платформи Moodle у навчальному процесі
Дистанційний режим
Очно-дистанційна Швець Ю.
відмінено
наказ 097
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
 
Очна Собакар О.
Іванісова С.
відмінено
Програмне моделювання фізичних явищ та візуалізація рішення фізичних задач
Очна
Іванов С.
17-18.05
Я - дослідник
Місце проведення: ЗОІППО, кабінети: 9/1, 9/2, 10
Очна Гущина Н.
23.05
Підготовка регіональних тренерів «Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі»
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Собакар О.
Іванісова С.
відмінено
Веб-інструментарій учителя-мовника (для учителів зарубіжної літератури, російської мови та літератури)
Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
27-29.05
Візуаліізація алгоритмічного мислення у контексті STEM-освіти
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Іванов С.
27-29.05
Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище початкової школи
Місце проведення: ЗОІППО
Очна-дистанційна Собакар О.
Іванісова С.
27-30.05
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Ліцей № 19 Мелітопольської міської ради
Очна Сокол І.
Давидовський М.
29-31.05
Інструменти впорядкування електронного контенту до уроку
Місце проведення: Бердянський центр професійно-технічної освіти
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Півненко Ю.
28-30.05
Використання хмарних сервісів для навчання в умовах персонального аккаунта
Місце проведення: Запорізька гімназія № 11
Очна Чирва О.О.
29.05-05.06
Хмарні сервіси в освіті
Місце проведення: Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16
Очна Бабич В.К.
28.05-03.06
Хмарні сервіси в освіті
Місце проведення: Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14
Очна Щербакова Н.О.
відмінено
наказ 048 
Тренінги спільно з «ІТ школяр»
Очна Тренери ІТ-школяр
Червень
30.05-01.06
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Комп'ютерна анімація» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Швець Ю.
3-4.06
Сучасні загрози та фейки мережі Інтернет
Місце проведення: Січовий колегіум, кабінет 5
Очна Сокол І.
Давидовський М.
6-8.06
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради
Очно-дистанційна Грицанюк Д.
3-5.06
Використання конструкторів Lego з робототехніки у навчальному процесі в контексті STEM-освіти
Місце проведення: КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані»
Очна Гезалова М.
відмінено
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 75
Очна Улинець Л.М.
3-7.06
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Очна Сидоренко Л.В.
3-7.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Високівська ЗШ І-ІІІ ст.
Очна Семикопенко Г.
3-7.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Мирненська ЗШ
Очна Романенко О.
3-7.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Кам`янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат
Очна Бєльська О.
5-7.06
Впровадження квест-технології в освітній процес
Місце проведення: Січовий колегіум, кабінет 5
Очна Сокол І.
Давидовський М.
6-8.06
Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище початкової школи
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Собакар О.
Іванісова С.
10-12.06
Впровадження квест-технології в освітній процес
Місце проведення: ВО Мелітопольської РДА
Очно-дистанційна Сокол І.
10-12.06
Використання хмарних сервісів для навчання в умовах персонального аккаунта
Місце проведення: Запорізький колегіум "Елінт"
Очно-дистанційна
 
Коротка О.
10-12.06
Інструменти впорядкування електронного контенту до уроку
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Півненко Ю.
10-12.06
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Циммерман О.
10-12.06
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: Семенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради
Очно-дистанційна Грицанюк Д.
10-14.06
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Очна Сидоренко Л.
10-14.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення:Гуляйпільський р-н
Очна Бодня І.
10-14.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Кам`янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат
Очна Бєльська О.
10-14.06
Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності
Місце проведення: Запорізький технічний ліцей
Очна Ткаченко Т.В.
12-20.06
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Новомиколаївський р-н
Очна Таран Н.
18-20.06
Технології навчання ХХІ століття: особливості застосування в українській школі
Місце проведення: Запорізький багатопрофільний ліцей № 99
Очна Сирцова О.
Курінна А.
Сокол І.
відмінено
наказ 097
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
 
Очна Собакар О.
Іванісова С.
19-20.06
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Веб-технології» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Давидовський М.
20-22.06
Відеосервіси в роботі вчителя-мовника
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
відмінено
наказ 097
Формування інформаційно-цифрової компетентності молодшого школяра в Новій українській школі
 
Очна Собакар О.
Іванісова С.
24-26.06
Інструменти feedback (зворотнього зв'язку) в освітньому процесі
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
24-26.06
Інтернет-сервіси в роботі вчителя історії та правознавства
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Давидовський М.
Сирцова О.
24.06
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Комп'ютерна анімація» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Швець Ю.
Серпень
відмінено
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Графічний дизайн» в курсі інформатики 10-11 класу
Очно-дистан. Собакар О.
19-23.08
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: КЗ "Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"ЗОР
Очна Волконітіна Ю.В.
19-21.08
Відеосервіси в роботі вчителя-мовника
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Путій Т.
19-21.08
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Графічний дизайн» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: Запорізька гімназія № 28
Очно-дистанційна Собакар О.
19-22.08
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Улинець Л.
21-22.08
Дослідницькі методики з використанням ІТ- та STEM- технологій (в рамках проекту “Я - дослідник”)
Місце проведення:ЗОІППО, КЗ «НВК «Перспектива» Таврійської сільської ради Оріхівського району
Очна Гущина Н.І.
26-30.08
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Запорізька гімназія № 46
Очна Улинець Л.
27-29.08
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Тривимірне моделювання» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Рабешко В.
28-29.08
Впровадження квест-технології в освітній процес
Місце проведення: ВО Чернігівської селищної ради
Очно-дистанційна Сокол І.
27-29.08
Інструменти feedback (зворотнього зв'язку) в освітньому процесі
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Путій Т.
Вересень
18-20.09
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Бази даних» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: Бердянська ЗОШ № 4
Очно-дистанційна Швець Ю.
18-20.09
Ключові уміння ХХІ ст. 
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Сирцова О.М., Стадниченко К.В., Чорна В.М. 
23-25.09
Впровадження квест-технології у викладання предмета «Основи здоров’я»
Місце проведення: Костянтинівський ліцей "Ерудит" Мелітопольської районної ради
Очна Півненко Ю.
Сокол І.
25-27.09
Використання Інтернету в бібліотечній роботі
Місце проведення: Будинок дитячої та юнацької творчості Мелітопольської районної ради
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Крижко Л.
відмінено
наказ 152 
Комп'ютерне моделювання явищ природи на уроках природничих дисциплін в контексті STEM-освіти
Очно-дистанц. Іванов С.
відмінено
Програмне моделювання фізичних явищ та візуалізація рішення фізичних задач
Очна Іванов С.
Жовтень
15-17.10
Впровадження квест-технології в освітній процес
Місце проведення: ЗОІППО
Очна Сокол І.
Давидовський М.
відмінено
наказ 048
Тренінги спільно з "ІТ школяр"
Очна Тренери ІТ-школяр
18.10
Як визначити фейк серед інтернет-ресурсів (Медіаграмотність вчителя)
Місце проведення: ЗОІППО
Очна
Сокол І.
23-25.10
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: Таврійський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад
Очна Стадниченко К.
28-30.10
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Бази даних» в курсі інформатики 10-11 класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Швець Ю.
28-30.10
Використання інтерактивних засобів навчання
Місце проведення: м. Мелітополь
Очно-дистанційна Грицанюк Д.
відмінено
наказ 155
Інформаційно-комунікаційне освітнє середовище початкової школи
Місце проведення: Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14
Очна
Іванісова С.
відмінено
наказ 155
Методика викладання вибіркового спецкурсу «Основи електронного документообігу» в курсі інформатики 10-11 класу
Очно-дистанційна Собакар О.
Задорожкіна Я.
28-31.10
Хмарні технології в освіті
Місце проведення: Терпінівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Очна Волконітіна Ю.
28-30.10
ЗD моделювання (для вчителів інформатики початкової школи м. Мелітополя)
Місце проведення: ЗОШ № 4 м. Мелітополь
Очна
Ченцов О.М.
Швець Ю.О.
30.10-1.11
Веб-інструментарій бібліотекаря закладу освіти
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Крижко Л.
31.10-2.11
ЗD моделювання (для вчителів інформатики початкової школи м. Запоріжжя)
Місце проведення: технічний ліцей м. Запоріжжя
Очна
Ткаченко Т.В.
Швець Ю.О.
Листопад
6-8.11
Супровід освітньої діяльності засобами Google Класу
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Путій Т.
Стадніченко К.
12-14.11
Використання креативного програмування в предметах художньо-естетичного циклу
Місце проведення: ВО ВК Бердянської МР
Очно-дистанційна Швець Ю.
27-29.11
Розробка електронного освітнього контенту
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Стадниченко К.
Півненко Ю.
Грудень
4-6.12
Використання Інтернету в бібліотечній роботі
Місце проведення: ЗОІППО
Очно-дистанційна Крижко Л.
Стадниченко К.